Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Hajd napisał:

#dobrazmiana dotarła również i do mnie, w pewnym sensie. Prezes Orlenu podjął decyzję, że na stacjach nie będzie można kupić ani Playboya, ani CKM – mają być za to promowane te wszystkie prawicowe gadzinówki, czyli Do rzeczy i inne Gazety polskie.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/orlen-wyrzuca-ze-swoich-stacji-playboya-i-ckm

Zamiast tego będzie Nasz Dziennik, Niedziela, pewnie Pismo Święte będzie można kupić ;)

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Hajd napisał:

#dobrazmiana dotarła również i do mnie, w pewnym sensie. Prezes Orlenu podjął decyzję, że na stacjach nie będzie można kupić ani Playboya, ani CKM – mają być za to promowane te wszystkie prawicowe gadzinówki, czyli Do rzeczy i inne Gazety polskie.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/orlen-wyrzuca-ze-swoich-stacji-playboya-i-ckm

ja pierdolę, czytałem Twój wpis na fb na ten temat... co za kosmos w ogóle :sciana: 

 

ale chciałem się też z Państwem przywitać w stylu dzień dobry bardzo!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Brawo Panie Maćku 21 kwietnia zagramy :D

Tymczasem w Iranie wczoraj zmieniono czas podpierdalając mi godzinę :/ 

Próbowałem sprawdzić te revolutowe prowizje za wpłacanie kredytówką, ale coś się zjebało i nie ma jak :< spróbuję później na infolinii się dowiedzieć czy coś pobrało się.

 

1 godzinę temu, schizzm napisał:

Dzien dobry

 

Dziś mija czwarta rocznica śmierci mojego ojca. Niby mówi się, że z czasem powinno być lepiej i przechodzi się z tym porządku dziennego. W moim przypadku mam wrażenie że każda kolejna rocznicę odczuwam silniej :/

To nie zbiegło się w czasie z Twoją przeprowadzką do Barcelony? Już 4 lata tam siedzisz?

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, szramek napisał:

Co wejdę na insta to albo gotujesz albo w knajpie :D

 

No dobre zarządzanie czasem :D lubię gotować i jeść to chodzę ;)

9 godzin temu, beeres napisał:

Też znalazłem insta ajera. Trochę się jednak uśmiechnąłem jak przeczytałem Wannabe chef . :)

 

Dziękuje chyba ;) ?

 

9 godzin temu, jmk napisał:

Po co wrzucac do neta zdjecia zarcia czy picia?

 

Ćwiczę robienie zdjęć i buduje sobie insta pod pomysł zawodowy ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Misiek napisał:

Zamiast tego będzie Nasz Dziennik, Niedziela, pewnie Pismo Święte będzie można kupić ;)

Prędzej spodziewam się wystawki jak na poczcie, czyli kalendarze z papieżem Polakiem i przepisy siostry Anastazji

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

 

Jasne, mam nawet „kosmiczne” odgałęzienie tego bitewniaka (czyli x-wing). Jak ktoś się zastanawia nad wejsciem do hobby, to polecam tę drogę, zasady bardzo przyjazne, figurki już poskładane i pomalowane (no, dla mnie to też wada w pewnym sensie ;) ), community silne i rosnące. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...