Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Red Alert 2 z dodatkiem Yuri's Revenge zaliczony, może powędrować na wirtualną półkę i dostać znaczek x na liście gier ukończonych :) . Teraz jeszcze udokumentować kilkoma zrzutami plus przygotować opis z wrażeń i... można zabrać się za coś innego. Teraz chyba w końcu wezme się za UFO: Terror From the Deep (tak jak pierwsze UFO kończyłem wielokrotnie, tak drugiej części nigdy)

Odnośnik do komentarza

No hej, dawno nie było wieści z angielskich boisk ;)

 

Coventry zakończyło przygotowania do sezonu.

Sparingi - rozstrzelali się w sparingach. Zobaczymy jak to będzie wyglądało na inaugurację z Notts County. Sprzedaliśmy 3200 karnetów, co przy stadionie o pojemności 32609 nie jest najlepszym wynikiem. Jeśli chodzi o transfery to klub zasilił Juanma z Liverpoolu na zasadzie wypożyczenia i L'pool pokrywa całość wynagrodzenia. Myślę, że wskoczy do pierwszego składu na lewą obronę. Do tego z wolnego transferu grający asystent u-23, 38-letni Andy Todd mogący grać na bokach pomocy (raczej zatrudniony jako asystent, ale jak może jeszcze pograć to czemu nie) i także z wolnego transferu 21-letni bramkarz Connor Hunt. Mam w składzie tylko jednego bramkarza, bo drugi cały czas leczył kontuzję, Hunt się dobrze prezentował na testach, więc został z nami. Próbowałem ściągnąć Shaya Givena, ale nie chciał upadać tak nisko. Dalej jest na wolnym transferze i jakoś nie widać chętnych. Sprzedałem Jodiego Jonesa do Newacastle za 375 tys. € i bardzo nie spodobało się to drużynie. Jones to OP (PŚL), co nijak mi nie pasuje do składu, ale te argumenty nie przekonały zawodników.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Lucas07 napisał:

 

No Polaczki nie ogarniają planowania, fakt. W Szwajcarii i Niemczech jakoś takich kolejek w soboty nie widziałem. Nie żebym popierał zakaz handlu, ale skoro już jest, to wystarczy odrobinę pomyśleć do przodu i nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...