Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, tio napisał:

Przecież zawsze możesz z tym przyjść na forum.

 

Czlowiek czasem musi sie wyzalic. Czasem czuje sie bezradny strasznie z tymi chorobami, ze tylko to mi zostaje. Mozesz wlaczyc ignore lub scrollowac moje posty. Mi troche lzej po tym.

 

Jahu taaa od dawna nie pomaga.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Barry’ego ojciec ma takie kosmiczne morskie akwarium, ze musiał prosić sąsiadów piętro niżej, żeby się zgodzili na wzmocnienie sufitu (na etapie budowania bloku).

Stary Barry'ego jest fanatykiem akwarystyki...

 

BTW kupiłem sobie telefon z jabłkiem i dobrze czuje człowiek, jest skok jakości w porównaniu do biednego Xiaomi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

czolem!

 

ostatni dzien pracy i znow cztery dni wolnego :)

 

w ogole to fajnie wyglada ten okres swiateczno-noworoczny:

23-26.12 - 4 dni wolnego na swieta,

27-29.12 - 3 dni pracy do sylwestra,

30.12-2.01 - 4 dni wolnego na nowy rok,

3-5.01 - 3 dni pracy,

6-7.01 - 2 dni wolnego (weekend),

8-10.01 - 3 dni pracy,

11-14.01 - 4 dni wolnego (bo czwartek i piatek mam urlop klepniety)

 

niby zadnego duzego urlopu na ten okres, a i tak malo kiedy jestem w pracy :D

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Reaper napisał:

Miałem pojechać na oddawanie krwi, ale trochę zaspałem, więc robię sobie pracę zdalną, taka sytuacja.

Zazdroszczę tej umiejętności. Jak ja pracuję zdalnie to coś, co normalnie bym skończył o 14 zajmuje mi do późnej nocy. To żona przeszkodzi, to dzieci, to koty, to zacznę robić jakieś żarcie. A w pracy przychodzę, robię co mam zrobić mając święty spokój i dużo łatwiej to idzie :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Man_iac napisał:

Zazdroszczę tej umiejętności. Jak ja pracuję zdalnie to coś, co normalnie bym skończył o 14 zajmuje mi do późnej nocy. To żona przeszkodzi, to dzieci, to koty, to zacznę robić jakieś żarcie. A w pracy przychodzę, robię co mam zrobić mając święty spokój i dużo łatwiej to idzie :)

jeśli w biurze jest FIFA 18, a w domu jej nie masz, to jest wręcz odwrotnie :kekeke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hidalgoo napisał:

jeśli w biurze jest FIFA 18, a w domu jej nie masz, to jest wręcz odwrotnie :kekeke:

Pod tym wzgledem FM jest dla mnie bardziej niebezpieczny. Zwykle mam odpalony w tle i jak mam pół godziny to dwa mecze rozegram. A czasem może wypaść jakieś okno transferowe, albo ostatnie kilka meczów w sezonie i z pół godziny przerwy na meczyk robi się północ :keke:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...