Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

e, czy ja wiem ;) mi się podobał tylko 1 mecz, gdzie byliśmy #4, miałem 3 kille (bo kolesie biegnąc do strefy praktycznie wbiegli mi pod lufę :keke:) 

w pozostałych to w zasadzie cały czas gonienie za strefą z niewielką ilością wrogów

Odnośnik do komentarza

a to nie jest tak, że nudy? ja poszukuję czegoś, co jest cały czas pod napięciem, są te, no, cliffhangery, i ogólnie taki klimat niedomówień.

 

Wataha, Homeland, Stranger Things, How to get away with murder...

 

Czegoś w tym klimacie poszukuję, a właściwie poszukujemy, bo zawsze z moją lejdi oglądam seriale, sooo...

Odnośnik do komentarza

Fak, kilka rund biegania po budynkach i szukania jakiejś sensownej broni aż w końcu mnie ktoś ustrzelał :/ Najlepsze co udawało mi się znaleźć to shotgun, nie wiem co robię źle... a już w ogóle jak ogarnąć broń i do niej jeszcze jakąś lunetę, to już w ogóle przekracza moje możliwości...

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pulek napisał:

jasne, nawet pamiętam, że mi polecałeś :) też bardzo na propsie

To teraz polecam The Americans. Jeden z najlepszych seriali jesli chodzi o scenografie i kostiumu jakie widziałem. Dodatkowo świetna para głownych aktorów

 

a i z serialli, które już się skończyły to Burn Notice :)

Edytowane przez adamus
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

a to nie jest tak, że nudy? ja poszukuję czegoś, co jest cały czas pod napięciem, są te, no, cliffhangery, i ogólnie taki klimat niedomówień.

 

Wataha, Homeland, Stranger Things, How to get away with murder...

 

Czegoś w tym klimacie poszukuję, a właściwie poszukujemy, bo zawsze z moją lejdi oglądam seriale, sooo...

 

powtarzam się http://www.filmweb.pl/serial/Upadek-2013-645514 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...