Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Man_iac napisał:

Zazdroszczę tej umiejętności. Jak ja pracuję zdalnie to coś, co normalnie bym skończył o 14 zajmuje mi do późnej nocy. To żona przeszkodzi, to dzieci, to koty, to zacznę robić jakieś żarcie. A w pracy przychodzę, robię co mam zrobić mając święty spokój i dużo łatwiej to idzie :)

U mnie niewiele się dzieje przed nowym rokiem, a dzisiaj ostatni dzień w robocie jestem przed urlopem, więc w ogóle nie ma sensu nic zaczynać ;) 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, lad napisał:

A jakie masz detale ustawione? Bo u mnie na very łów faktycznie wyglądał słabo.

ja mniej wiecej od trzech edycji nie gram na 3d, tylko na kulkach - duzo lepiej ogarnia sie taktyke, bo widac dokladnie jak poruszaja sie zawodnicy po boisku

a przy okazji nie grzeje mi tak kompa :)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Fenomen napisał:

ja mniej wiecej od trzech edycji nie gram na 3d, tylko na kulkach - duzo lepiej ogarnia sie taktyke, bo widac dokladnie jak poruszaja sie zawodnicy po boisku

a przy okazji nie grzeje mi tak kompa :)

 

Ja się kiedyś zraziłem, bo taktyka która działała mi świetnie na 3d na kulkach prezentowała sobą przysłowiową chujnie.

Dzień dobry

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

A jakie masz detale ustawione? Bo u mnie na very łów faktycznie wyglądał słabo.

Miałem wysoką, ale zmieniłem właśnie na bardzo wysoką i zobaczymy w następnym meczu. Ale też jakoś tak wszyscy jakoś biegali jak drewniaki (a jeszcze nie zacząłem grać Widzewem, na razie Inter na tapecie :P )

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Misiek napisał:

Miałem wysoką, ale zmieniłem właśnie na bardzo wysoką i zobaczymy w następnym meczu. Ale też jakoś tak wszyscy jakoś biegali jak drewniaki (a jeszcze nie zacząłem grać Widzewem, na razie Inter na tapecie :P )

Dalej wygląda jak gówno... Murawa to trochę jak w SWOS... zero naturalności

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Misiek napisał:

Dalej wygląda jak gówno... Murawa to trochę jak w SWOS... zero naturalności

Ale SWOS-a to Ty szanuj. Ja bym to odebrał jako plus :P;) 

 

Amazon Prime to jest jednak coś. Niemal na wszystkim darmowa wysyłka i rzecz masz dostarczoną już następnego dnia (wyjątek pewnie stanowią rzeczy zza oceanu). I na dodatek w Hiszpanii jest 5 razy tańszy niż w innych rejonach :) 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Fenomen napisał:

o, dostalem tez info, ze raki ktore wyslalem przed swietami do ostrzenia do Kuzni Szpeju sa gotowe i czekaja na mnie juz w paczkomacie :) jestem cholernie ciekaw roznicy sprzed i po ostrzeniu :) az sobie zrobilem fotki przed wyslaniem ich zeby moc ocenic roznice :)

hehehe no i się wydało gdzie raki zimują

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Misiek napisał:

Miałem wysoką, ale zmieniłem właśnie na bardzo wysoką i zobaczymy w następnym meczu. Ale też jakoś tak wszyscy jakoś biegali jak drewniaki (a jeszcze nie zacząłem grać Widzewem, na razie Inter na tapecie :P )

 

Oh Luke srogo mnie zawiodłeś ;)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...