Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lad napisał:

A jakiego darmowego antywirusa polecacie? Avast dalej daje radę?

 

Bierz Nortona za grosze na 3 miechy z allegro, jak pan Smetek mówił ;)

 

No dobra złamałem się i zadzwoniłem do swojego hematologa, ale nie było jej dziś w pracy. No to do przychodni - brak numerków na dziś, mogłem na doczepkę. Pojechałem po robocie, byłem 16:30 i właśnie wyszedłem dopiero. Najprawdopodobniej zakażenie bakteryjne chuj wie jakie :/ Dostałem leki i skierowanie do szpitala, tym razem na oddział wewnętrzny. Jak za dzień, dwa nie przejdzie to znowu trzeba leżeć.

Odnośnik do komentarza

Ja jebie, znowu się zaczyna... Czy nie można postrzelać sobie w sylwestra, tylko trzeba nakurwiać kilka dni przed i kilka dni po? Żeby wam tak ręce pourywało przy samej dupie, barany... Żeby to jeszcze były te fajerwerki w niebo puszczane, ale nie, trzeba walić jakimiś hukowymi gunwami...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Misiek said:

Ja jebie, znowu się zaczyna... Czy nie można postrzelać sobie w sylwestra, tylko trzeba nakurwiać kilka dni przed i kilka dni po? Żeby wam tak ręce pourywało przy samej dupie, barany... Żeby to jeszcze były te fajerwerki w niebo puszczane, ale nie, trzeba walić jakimiś hukowymi gunwami...

kibole lubią to

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Misiek napisał:

Ja jebie, znowu się zaczyna... Czy nie można postrzelać sobie w sylwestra, tylko trzeba nakurwiać kilka dni przed i kilka dni po? Żeby wam tak ręce pourywało przy samej dupie, barany... Żeby to jeszcze były te fajerwerki w niebo puszczane, ale nie, trzeba walić jakimiś hukowymi gunwami...

 

We Wrocu też się już sylwerster zaczął...

Odnośnik do komentarza

Kurde nie miałem psa, nie zwracałem na to tak uwagi. A teraz co strzał to wszystkie psy w okolicy szczekają. Mój akurat nie szczeka, na mniejsze strzały nawet nie reaguje, a jak jebną te hukowe to aż piszczy i leci bliżej nas. Dzisiaj byłem u veta kupić mu leki na strzelanie. 104 zł... Ale i tak chyba w sylwestra go wezmę do domu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Misiek napisał:

Ja jebie, znowu się zaczyna... Czy nie można postrzelać sobie w sylwestra, tylko trzeba nakurwiać kilka dni przed i kilka dni po? Żeby wam tak ręce pourywało przy samej dupie, barany... Żeby to jeszcze były te fajerwerki w niebo puszczane, ale nie, trzeba walić jakimiś hukowymi gunwami...

 

No właśnie te hukowe to dla mnie zawsze była zagadka - rozumiem, że to się sprawdza jako straszak, ale nie potrafię zrozumieć jak komuś może sprawiać przyjemność słuchanie rwącego bębenki huku :-k

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...