Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Usg jednak jutro, bo... Brak miejsc. Oczywiście sniadanie przepadlo ;) Lipa, bo swojego praktycznie nic nie mam. Wczoraj znalazlem gdzies w budynku automat z piciem. Podobno bufetu nie ma... Musze poszukac, bo to spore miejsce, akademickie, ale chyba trzeba na zewnatrz wyjsc.

Odnośnik do komentarza

Moja mama ode mnie i siostry dostanie zegarek na święta. Sobie znalazła prostą, elegancką Festine i dzisiaj odebrałem z paczkomatu. Otwieram dosyć dużą paczkę, a w niej jakiś zafoliowany gratis. Kurde, pomyślałbym, że może zestaw do czyszczenia, zniżka na następny zegarek, kurwa nie wiem, kołyska, notes, cokolwiek.

 

cihHoMR.jpg

 

No to kurwa źle pomyślałem.

 

WIECIE, LOGICZNE ŻE PLECAK BO OBIE RZECZY MOŻNA...NOSIĆ

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Brudinho napisał:

@Gacek widziałeś ?

Widziałem i w pełni zgadzam się z Waltzem, że został przez brak ustawy reprywatyzacyjnej pokrzywdzony. Narracja medialna w sprawie reprywatyzacji - które to zagadnienie było traktowane w sposób naganny oczywiście - jest totalnie przekłamana, czemu sprzyjają tacy pieniacze jak Stanowski, który nie wie o co w sprawie chodzi, ale się wypowie. Prawie nikt też nie podejmuje starań, by dowiedzieć się o co chodzi, ale każdy chętnie powiela medialne kłamstwa, czego nie trawię.

Widać to choćby po tych zacytowanych przez Ciebie słowach. Nikt nie zastanawia się, o co Waltzowi chodziło, tylko wyciąga słowa z kontekstu i przeprowadzając tok błędnego rozumowania "Waltz ma kamienicę -> dostał ją od prezydenta Warszawy -> tym jest jego żona -> nie powinien jej dostać -> jak śmie" hejtuje Waltza. Żenujące.

  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...