Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Reaper napisał:

U mnie dzisiaj był ksiądz po (?) kolędzie, ale wedle tradycji otworzyłem drzwi i z uśmiechem podziękowałem i życzyłem miłego wieczoru :) Miły był, też się uśmiechnął i pomaszerował piętro wyżej.

 

A to nie chodzą po świętach :>

Odnośnik do komentarza

No tak chyba powinno być, nie wiem dlaczego chodzi wcześniej :-k może mają za duży rejon i nie obrabiają się. Albo hajs się może kończy.

 

Ostatni raz ksiądz był u mnie w domu jak miałem chyba 3-4 lata, czego kompletnie nie pamiętam, więc nawet nie wiem co się w tym całym procesie robi :-k 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

No tak chyba powinno być, nie wiem dlaczego chodzi wcześniej :-k może mają za duży rejon i nie obrabiają się. Albo hajs się może kończy.

 

Ostatni raz ksiądz był u mnie w domu jak miałem chyba 3-4 lata, czego kompletnie nie pamiętam, więc nawet nie wiem co się w tym całym procesie robi :-k 

 

Rozmawia i udaje normalnego. Ja dwa lata z rzędu nie byłem na kolędzie u mnie w domu więc ksiądz nie wydał mi zaświadczenia do chrztu (znaczy bycia chrzestnym).

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

U mnie dzisiaj był ksiądz po (?) kolędzie, ale wedle tradycji otworzyłem drzwi i z uśmiechem podziękowałem i życzyłem miłego wieczoru :) Miły był, też się uśmiechnął i pomaszerował piętro wyżej.

Wieczor. Scrolling forumka. Beka z Parovy miedzy kesem kolacji a drinkiem na koniec spokojnego dnia. Wtem - dzwonek do drzwi, gderliwy szmer elektrodomofonu, od kanapy do przedpokoju jest jakies tysiac mil, ale nie takie rzeczy sie juz robilo. I widze go - stoi, jakby mial mi cos waznego do powiedzenia. Czarny plaszcz, lekko rozchylony pod szyja, dyskretny urok koloratki miesza sie z blaskiem korytarzowego swiatla. Jak to dobrze, ze nie robia juz tych jarzeniowek. - Ja po koledzie, czy mozna? - zagaja, ale nie wie, ze jestem gotowy. Reklama pasty do zebow, pierwsze spotkanie z nowym klientem, szkliwo lsni jak lakiej mojej nowej hondy, a wlasciwie nie mojej, bo w leasingu, ale jebac. - Dziekuje, nie trzeba, milego wieczoru! - grzeczny uklon ulatwia spotkane spracowanej dloni z klamka, przy pochyleniu latwiej skrocic dystans. Odwzajemniony usmiech poszerza sie odwrotnie proporcjonalnie do szczeliny w drzwiach. Moze pietro wyzej ktos czeka. Kroki na schodach. Cisza.

  • Lubię! 18
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SZk napisał:

Wieczor. Scrolling forumka. Beka z Parovy miedzy kesem kolacji a drinkiem na koniec spokojnego dnia. Wtem - dzwonek do drzwi, gderliwy szmer elektrodomofonu, od kanapy do przedpokoju jest jakies tysiac mil, ale nie takie rzeczy sie juz robilo. I widze go - stoi, jakby mial mi cos waznego do powiedzenia. Czarny plaszcz, lekko rozchylony pod szyja, dyskretny urok koloratki miesza sie z blaskiem korytarzowego swiatla. Jak to dobrze, ze nie robia juz tych jarzeniowek. - Ja po koledzie, czy mozna? - zagaja, ale nie wie, ze jestem gotowy. Reklama pasty do zebow, pierwsze spotkanie z nowym klientem, szkliwo lsni jak lakiej mojej nowej hondy, a wlasciwie nie mojej, bo w leasingu, ale jebac. - Dziekuje, nie trzeba, milego wieczoru! - grzeczny uklon ulatwia spotkane spracowanej dloni z klamka, przy pochyleniu latwiej skrocic dystans. Odwzajemniony usmiech poszerza sie odwrotnie proporcjonalnie do szczeliny w drzwiach. Moze pietro wyzej ktos czeka. Kroki na schodach. Cisza.

A potem dzwoni telefon i Mioduski proponuje Ci pracę. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brudinho napisał:

 

Rozmawia i udaje normalnego. Ja dwa lata z rzędu nie byłem na kolędzie u mnie w domu więc ksiądz nie wydał mi zaświadczenia do chrztu (znaczy bycia chrzestnym).

 

A jesteś wierzący i chodzisz do kościoła?

 

 

Co do księdza to rozwala mnie ta scena:

 

https://www.cda.pl/video/512695c7

 

:D

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Brudinho napisał:

 

Rozmawia i udaje normalnego. Ja dwa lata z rzędu nie byłem na kolędzie u mnie w domu więc ksiądz nie wydał mi zaświadczenia do chrztu (znaczy bycia chrzestnym).

 

To jakiś nadgorliwy ksiądz :/

 

Ja nigdy nie zaznaczałem, że kogoś konkretnego z rodziny nie było w domu. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Brudinho napisał:

 

Rozmawia i udaje normalnego. Ja dwa lata z rzędu nie byłem na kolędzie u mnie w domu więc ksiądz nie wydał mi zaświadczenia do chrztu (znaczy bycia chrzestnym).

 

Jak mi stary proboszcz powiedział, że mnie nie widuje w kościele i dlatego mi nie da zaświadczenia do chrztu, to go poprosiłem o to, żeby mi to dał na karteczce, a ja przedstawię rodzicom dziecka i będę miał z głowy...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krzysfiol napisał:

 

To jakiś nadgorliwy ksiądz :/

 

Ja nigdy nie zaznaczałem, że kogoś konkretnego z rodziny nie było w domu. 

 

Załatwiłem papierek w Parafii Maksymiliana Kolbego we Wrocławiu i muszę powiedzieć, że odbyłem najbardziej ludzką rozmowę z księdzem w życiu. Może ta nadgorliwość wynikała z tego, że w małej mieścinie księdzu więcej wolno i mają podejście "Całuj ręke grzeszna kurwo" ;) Tutaj o zgrozo ksiądz okazał się człowiekiem :o porozmawialiśmy o wierze, kościele, grzechach ;) ks. Paweł Kotkowski polecam ;) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Załatwiłem papierek w Parafii Maksymiliana Kolbego we Wrocławiu i muszę powiedzieć, że odbyłem najbardziej ludzką rozmowę z księdzem w życiu. Może ta nadgorliwość wynikała z tego, że w małej mieścinie księdzu więcej wolno i mają podejście "Całuj ręke grzeszna kurwo" ;) Tutaj o zgrozo ksiądz okazał się człowiekiem :o porozmawialiśmy o wierze, kościele, grzechach ;) ks. Paweł Kotkowski polecam ;) 

 

Tam masz jeszcze przy Popowickiej spoko kościół pw. św. Jadwigi :)

Przeczytałem tę perłę od Paróvy :keke:

 

Cytat

Zastanawiam się czy łatwo starłbym jej szminkę. Czy ma czarną bieliznę pod czarnym swetrem. Czy jedną pierś ma wyżej niż drugą

 

ZAWSZE się zastanawiam patrząc na fajną laskę, czy ma jedną pierś wyżej niż drugą :lol: ZAWSZE kurwa :rotfl:

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Last.FM podaje mi inną piątkę:

 

RTJ

Mind in a box

Ulver

Curtis Mayfield 

ToN

 

potem

Brockhampton

Bruce Spingsteen

dopiero Mastodon

Swans

Vince Staples

 

Nie wiem, co ten Spotify poprzekręcał :) 

 

Ja, jak przystało na konserwę, prawie co roku mam tę samą piątkę :)

 

1. Anathema

2. Nick Cave & The Bad Seeds

3. Paradise Lost

4. Amon Amarth

5. Íon

 

w zeszłym roku nie było Amon Amarth, jedyna zmiana :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...