Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na luźno tłumaczac: Niech sami sobie wystepuja pod swoja szmatą (neutralna flaga), Rosja na kolana nie padnie. MKOL i zwlaszcza Tomas Bach (prezes) - fuck you

A to jest też jednocześnie prezes rosyjskiego odpowiednika PZPN :D 

Wilkowicz twierdzi, ze to niby fake, choc pół tt tym teraz zawalone i dosc dlugo prowadzone konto :-k

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Feanor napisał:

 

Ja, jak przystało na konserwę, prawie co roku mam tę samą piątkę :)

 

1. Anathema

2. Nick Cave & The Bad Seeds

3. Paradise Lost

4. Amon Amarth

5. Íon

 

w zeszłym roku nie było Amon Amarth, jedyna zmiana :)

Propsuje Anatheme. Czy wiesz, ze perkusista to kibol Evertonu? :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie umiem w Spotify.

 

Te polecany listy mi się nie podobają (bo nie znam w sumie, więc nie chce mi się słuchać :P) jak wchodzę w hiphop to są te nowe pierdy, była jedna fajna, ale krótka. A jak wyszukuję po artyście to szybko nudzi jeden.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jmk napisał:

Ja nie umiem w Spotify.

 

Te polecany listy mi się nie podobają (bo nie znam w sumie, więc nie chce mi się słuchać :P) jak wchodzę w hiphop to są te nowe pierdy, była jedna fajna, ale krótka. A jak wyszukuję po artyście to szybko nudzi jeden.

 

Weź sobie odpal radio na podstawie piosenki, którą lubisz ;)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, lad napisał:

Propsuje Anatheme. Czy wiesz, ze perkusista to kibol Evertonu? :)

 

Wiem :) Cóż, nikt nie jest doskonały :) Co więcej, ja mocno kocham dwa projekty okołoanathemowe: Antimatter i Ion Duncana Pattersona, kto wie, czy też nie jest tofikiem (jest z Liverpoolu).

 

12 minut temu, schizzm napisał:

Ja od ostatniej Anathemy odbiłem się bardzo boleśnie, zupełnie nie podszedł mi ten album  :/ 

 

No ja też trochę, te wysokie miejsce wynika z tego, że ciągle nocami tłukę "we are here..." i "weather systems", moje ukochany ich płyty (aczkolwiek kocham też niemal wszystkie wcześniejsze). W ogóle lubię te ich smęcenie, choć akurat te dwie płyty trochę weselsze (jakby do tego dodać "Planetary Confinement" Antimatter i "No more shall we part" Cave`a to wyszłaby mi evergreenowa czwórka moich późnych nocnych posiedzeń).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...