Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj The Last Jedi. Mam masę obaw, z jednej strony dużo zachwytów i nawet porównań do Imperium (pod względem poziomu, nie pomysłu), portale się jarają, a potem tacy jak Ichabod czy Komiksomaniak jakkolwiek zadowoleni to wynajdują masę minusów i o tych samych, więc ciężko mówić o subiektywnych wrażeniach :/

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ajerkoniak napisał:

Dzisiaj The Last Jedi. Mam masę obaw, z jednej strony dużo zachwytów i nawet porównań do Imperium (pod względem poziomu, nie pomysłu), portale się jarają, a potem tacy jak Ichabod czy Komiksomaniak jakkolwiek zadowoleni to wynajdują masę minusów i o tych samych, więc ciężko mówić o subiektywnych wrażeniach :/

Myślałem, że dopiero od 14 :-k

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Dudek napisał:

Myślałem, że dopiero od 14 :-k

 

7 minut temu, ajerkoniak napisał:

Limitowana przedpremiera, nie wiem czy tylko dla posiadaczy Unlimited czy po prostu limitowana :cool:

Bo ja wiem, czy jakkolwiek limitowana? W Katowicach jeszcze wczoraj były bilety na IMAX do kupienia, zrezygnowałem tylko przez kolizję terminów z meczem Milanu i wybieram się jutro.

Chyba że masz na myśli limitowanie polegające na liczbie miejsc na sali kinowej na tych ośmiu seansach, to ok :keke:

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

o, Reaper, Ty powinieneś to ogarniać. O co chodzi z tematem śniadań za złotówkę? Szczerze, to chyba w Trójmieście tego nie ma, a w Warszawie już spotkałem się z kilkoma miejscami oferującymi coś takiego :-k Bierze się herbatę/kawę i ma się jakiś zestaw śniadaniowy za 1 zł? Serio?

 

I czy możesz polecić jakieś miejsce? Z chęcią bym sprawdził ten motyw.

 

Dzień dobry wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...