Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Łatwo tak powiedzieć z perspektywy lat :D A to przecież dzięki tym głupim komediom i odnalezieniu w sobie polskiego Jima Carreya zrobił karierę, jaką zrobił. Mógł po pierwszym Kilerze, czy nawet po drugim, kiedy był niekwestionowaną gwiazdą i prawdopodobnie mógł przebierać w rolach jak chciał, zagrać w czymś innym niż komedia (bo niby próbował czarne charaktery), tymczasem kilka lat później nagle okazało się, że Czaruś z 13 Posterunku już się przejadł i nie bardzo go reżyserzy widzą w kolejnych filmach :-k

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Scorpio napisał:

Powiedział żeby nie grać w komediach, bo tak naprawdę w Polsce nie robi się dobrych komedii - a już tym bardziej seriali komediowych. I o ile nie jestem wielkim fanem Kiepskich, to akurat o nich można powiedzieć że są śmieszni.

Jak się tak zastanowilem mad pojęciem komedii to doszedłem do wniosku, że chyba ostatnia dobra jaką widziałem jest Shrek. Reszta to albo z humorem na poziomie South Park (czasem fajne, ale ile można?), czy American Pie - A w taki poziom wpisują się również Kiepscy, albo jakieś romantyczne pierdolenie ż dwoma śmiesznymi tekstami na cały film. Może po prostu mam pecha przy wyborze komedii. :/

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Man_iac napisał:

Jak się tak zastanowilem mad pojęciem komedii to doszedłem do wniosku, że chyba ostatnia dobra jaką widziałem jest Shrek. Reszta to albo z humorem na poziomie South Park (czasem fajne, ale ile można?), czy American Pie - A w taki poziom wpisują się również Kiepscy, albo jakieś romantyczne pierdolenie ż dwoma śmiesznymi tekstami na cały film. Może po prostu mam pecha przy wyborze komedii. :/

Ale wiesz o tym, że komedie to nie tylko filmy o bekaniu i pierdzeniu?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hajd napisał:

Ale wiesz o tym, że komedie to nie tylko filmy o bekaniu i pierdzeniu?

Właśnie takich, które nie są o bekaniu i pierdzeniu szukam. Ale też nie znajdujące się po tej drugiej stronie barykady, o której wspomniałem w cytowanym przez Ciebie poście. 

Odnośnik do komentarza

Miały być chyba polskie komedie? Z zagranicznych to dla mnie Le Prenom rozwala system :D

 

Kurczę, czasem nie rozumiem działań różnych firm w obsłudze klienta. Szukałem drukarni do wydruku zaproszeń. Na fejsie napisałem do znajomego znajomych, coś tam odpisał, ale bez konkretów, jak się przypomniałem - olał. Napisałem do sześciu firm maile, odpisały dwie od razu, jedna po kilku dniach. Zdecydowałem się na jedną, wysłałem projekt, poprosiłem o dane do przelewu i resztę informacji, przy okazji zapytałem czy, jeśli będę w późniejszym czasie chciał u nich wydrukować winietki i zawieszki/naklejki na wódkę to mogę liczyć na rabat. Po co mam szukać znowu 'kto taniej'. Mogli odpisać, że nie przyznają żadnych zniżek czy coś, ale nie odpisał nic na ten temat.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Ingenting napisał:

Jak można nie szanować kiepskich? Ten serial to było odbicie społeczeństwa tamtych lat. Chcecie czy nie, taka była polska - przaśna i śmieszno-smutna.

 

Dokładnie, popularność nie wzięła się z byle czego, tylko z tego, że było to krzywe zwierciadło. Może grzechem "Kiepskich" było to, że trwali zbyt długo, ale cóż.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...