Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Lucas07 napisał:

Jestem w połowie trzeciego odcinka Belfra, jaki ten serial jest w tym sezonie głupi :|
 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

choćby takie pierdoły jak trzymanie kluczy obok drzwi wejściowych zamiast noszenie ich ze sobą czy te całe "tajne" hasło xD.

 

 

Jak pierwszy sezon Watahy podobał mi się mniej od Belfra to drugie sezony to póki co miazga ze strony HBO, tam oczywiście też są jakieś pierdoły, których można się czepiać, no ale ogląda się to dobrze, są fajne widoki etc., a Belfer wygląda póki co jak produkcja dla kretynów...

Spoiler

No już nie przesadzaj, mało to się słyszy o admin/admin jeśli chodzi o login i hasła.

Moim zdaniem Belfer fajnie trzyma w napięciu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Misiek napisał:

Moim zdaniem Belfer fajnie trzyma w napięciu.

 

I jest zaskakująco dobry, jeśli chodzi o grę aktorską. Naprawdę, te dzieciaki (aktorzy po dwadzieścia kilka lat ;)) fajnie, autentycznie wychodzą.

 

Pomijając już fakt, że w kółku teatralnym to naprawdę powinny być same nerdy :keke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mieszane uczucia mam co do Belfra. Z jednej strony trzyma w napięciu, z drugiej sporo jakichś durnych scen.

Spoiler

Jak usłyszałem tajne hasło to wybuchnąłem śmiechem, podobnie jak Stuhr wpadł do siłowni w "przebraniu pakera", czyli podkoszulek i izotonik :D

Troche wydumana ogólnie jest ta akcja. Ale mimo wszystko ogląda się ciagle dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...