Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Brudinho napisał:

Próbuję zapuścić brodę co przy mojej genetyce jest ciężkie. Co milsi nazywają mnie menelem czyli widać postęp, ale są też chuje którzy pytają czy cipa też mi tak wolno zarasta :(

 

Ja raczej odziedziczyłem po ojcu gęsty zarost twarzowy, ale i tak pod dolną wargą mi mało co rośnie, więc nie ma bród idealnych. ;) A ty jeszcze chyba blondynem jesteś, to masz jeszcze gorzej.

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

 

Ja raczej odziedziczyłem po ojcu gęsty zarost twarzowy, ale i tak pod dolną wargą mi mało co rośnie, więc nie ma bród idealnych. ;) A ty jeszcze chyba blondynem jesteś, to masz jeszcze gorzej.

 

 

Czy dłużej trzymam TO coś na twarzy tym bardziej rudym chujem jestem ;):keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Muszę napisać apke, która będzie zbierała kilka plików csv albo xml, wyciągała to co potrzebuje, dodawała marże a następnie tworzyła jeden plik do zaimportowania na stronie. Czy ktoś ma pomysł jak to ugryźć? Od czego zacząć czytać? :P

python jest dobry w takich rzeczach. No i ma osobne libki do obróbki csv i xml

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysfiol napisał:

Ja mam, jak to mawiała moja babcia: zarost jakby patyki w gówno powsadzać ;)

 

Ja taki miałem w wieku młodzieńczym, a i tak nic mnie nie powstrzymywało przed noszeniem koziej bródki 

 

Taka była moda, nic nie poradzę:

fred_durst_2000_01_01.jpg

 

:keke:

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Brudinho napisał:

Muszę napisać apke, która będzie zbierała kilka plików csv albo xml, wyciągała to co potrzebuje, dodawała marże a następnie tworzyła jeden plik do zaimportowania na stronie. Czy ktoś ma pomysł jak to ugryźć? Od czego zacząć czytać? :P

 

apache spark :keke:

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Brudinho napisał:

Próbuję zapuścić brodę co przy mojej genetyce jest ciężkie. Co milsi nazywają mnie menelem czyli widać postęp, ale są też chuje którzy pytają czy cipa też mi tak wolno zarasta :(

Mam ż broda podobnie. Metoda prób i błędów udało się dobrać taka fryzurę brody, że wygląda jakby to było wystrzyżone, a nie tak, że nie wszędzie rośnie :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...