Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć @Reaper

 

Skorzystałeś z mojej rady odnośnie lodówki ?

Jeszcze nie, póki co ustawiłem ją tak, że dość rzadko buczy i tylko przez kilkanaście sekund. Ale znów będę musiał się do tego zabrać, bo teraz jest tak przekrzywiona, że drzwi się same nie zamykają, więc za bardzo przechyliłem :/

Nowy Android wjechał na telefon, trochę się jaram :)

W końcu only on display wyświetla powiadomienia :roll: Do tej pory wyświetlało tylko nieodebrane połączenia, a teraz w końcu i messengera i maile :)

Odnośnik do komentarza

To się działo przed chwilą. Trzeci sezon, trzeci awans. Gillingham w Premiership. 2:1 na Wembley w finałowym barażu z Forrest. Jest radocha.

 

Szczególnie jestem dumny z jednego powodu. Pierwszy bramkarz wypadł ze składu i zastąpił go 22-letni Martin Hansen. Grał kupę, ale w rozmowie motywacyjnej przed finałem powiedziałem mu, że w niego wierzę. I chłopak zagrał na 7,3 wybronił parę piłek trudnych. To są zajebiste momenty w tej grze.

 

Jutro może jakieś screeny wrzucę, albo kiedyś tam :)

 

Dodam tylko, że prognoza mediów przed sezonem to było 24. miejsce

 

wczoraj utrzymałem Widzew w I lidze, miałem w 2 awanse w 2 dwa lata (z III do II, z II do I), ale już o utrzymanie musiałem drżeć do ostatniej kolejki, gdzie wygrałem 4:0 z już pewną awansu do Eklasy Stalą Mielec

Odnośnik do komentarza

 

Cześć @Reaper

 

Skorzystałeś z mojej rady odnośnie lodówki ?

Jeszcze nie, póki co ustawiłem ją tak, że dość rzadko buczy i tylko przez kilkanaście sekund. Ale znów będę musiał się do tego zabrać, bo teraz jest tak przekrzywiona, że drzwi się same nie zamykają, więc za bardzo przechyliłem :/

Nowy Android wjechał na telefon, trochę się jaram :)

W końcu only on display wyświetla powiadomienia :roll: Do tej pory wyświetlało tylko nieodebrane połączenia, a teraz w końcu i messengera i maile :)

 

A ja kurde nie wiem jak ustawić by widzieć ostatnią historię (połączenia, smsy) z numerem, który właśnie do mnie dzwoni. Na starym androidzie w S5 miałem coś takiego, a w nowym na S7 też niby jest taka opcja ale ni cholery nie działa, widzę tylko sam numer (jeśli to jest ktoś kogo nie mam w książce) i nie wiem czy to jest ktoś kto dzwoni do mnie pierwszy raz czy ktoś z kim już gadałem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...