Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nic nie wzrosl, bo ledwo sie wprowadzilem do mieszkania, wiec nie mam porownania. Ale jaki to moze byc koszt? Przeciez byle odkurzacz ma wieksza moc.

 

A to mało :> Gaz zawsze taniej ;). Kawiarka elektryczna ma chyba max. 500W.

 

Tak jak pisalem wyzej - nie mam w mieszkaniu gazu a nie chcialo mi sie szukac kawiarki na indukcje. Zreszta, tu nie chodzi o koszta, tylko o wygode, a ta przy ekspresie przelewowym z mlynkiem jest nieoceniona.

Odnośnik do komentarza

To mogłeś już jakiś wypasiony za 3 koła jak cena nieistotna :P.

 

No, ale tak swoją drogą - fajny. Jak smak kawy? Co kupujesz?

Smak kawy bardzo ok. Aktualnie Cafe Crema od Dallmayera. Ja ogolnie lubie kawy z nuta orzechowa, bez kwasnego smaku i takich zazwyczaj szukam. Ostatnio mialem jakies drogie Tchibo, ale dupy mi nie urwalo, wiec wrocilem do Lavazzy i Dallmayera.

Odnośnik do komentarza

 

Nic nie wzrosl, bo ledwo sie wprowadzilem do mieszkania, wiec nie mam porownania. Ale jaki to moze byc koszt? Przeciez byle odkurzacz ma wieksza moc.

 

A to mało :> Gaz zawsze taniej ;). Kawiarka elektryczna ma chyba max. 500W.

 

Biorąc pod uwagę, że działa przez kilka minut dziennie, to pewnie ta różnica to kilkadziesiąt groszy miesięcznie.

Odnośnik do komentarza

Chcesz zarabiać na transferach, to musisz sprowadzać piłkarzy ze słabszych lig, niż polska. To nie kwestia silnika, tylko fakt, że gra w bardziej znanym klubie i mocniejszej lidze sama w sobie podnosi wartość. Na Węgrach, Serbach, czy Słowakach da się zarobić. Oczywiście jak nie sprowadzasz ich w wieku około 30 lat.

Odnośnik do komentarza

Chcesz zarabiać na transferach, to musisz sprowadzać piłkarzy ze słabszych lig, niż polska. To nie kwestia silnika, tylko fakt, że gra w bardziej znanym klubie i mocniejszej lidze sama w sobie podnosi wartość. Na Węgrach, Serbach, czy Słowakach da się zarobić. Oczywiście jak nie sprowadzasz ich w wieku około 30 lat.

 

Nie, chce żeby zawodnik, który został sprowadzony za 2,5 mln, kręcący staty na poziomie 7,7 i strzelający bramki Barcelonie i Bayernowi w LM był wyceniany w grze na więcej niż 375 tys :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...