Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

może

nazwijcie mnie szalonym ale wierzę, że to zakończy wszystkie, jak to się przysłowiowo mówi, "adpersonam" w postach i będziemy potrzebowali jeszcze tylko równie silnego symbolu "czytania ze zrozumieniem", by w nowych, lepszych dyskusjach wreszcie dojść kto ma w końcu do cholery rację

Odnośnik do komentarza

specjalnie pytanie ułożyłem takie, żeby sprawdzić potem kto miał rację a kto nie miał :D nie 'kto chciałbym, żeby wygrał" tylko "kto wygra"

IMO Real EZ, kogo Juve pokonało? Monaco? Cmon, Barcę? nie powinni nawet przeciwko nim grać, gdyby nie pomoc sędziego i cudowny powrót, który i tak złego wrażenia po wpierdolu w Paryżu do końca nie czyścił. Nie mówię, że Juve nie jest dobre, ale Real jest lepszy.

Chociaż wolałbym, żeby wygrało Juve :keke:.

Odnośnik do komentarza

może

nazwijcie mnie szalonym ale wierzę, że to zakończy wszystkie, jak to się przysłowiowo mówi, "adpersonam" w postach i będziemy potrzebowali jeszcze tylko równie silnego symbolu "czytania ze zrozumieniem", by w nowych, lepszych dyskusjach wreszcie dojść kto ma w końcu do cholery rację

Mam nadzieję, że tak będzie moderatorze hokej, a nam wszystkim przez cały rok będzie przygrywał ten jingiel: https://www.youtube.com/watch?v=ilywzLXZbOc

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

dzis odbior mieszkania, jutro przywozo agd a w piatek meblarz przychodzi to wszystko ladnie poskladac do kupy... dzieje sie... :>

 

 

Zazdraszczam ;).

 

 

od teraz jeżeli widzicie, że ktoś narusza czyjeś dobre imię w swoim poście nie bądźcie obojętni - reagujcie

wklejajcie zdjęcie pana policjanta

 

fV3Iu0o.jpg

 

 

Chuj Ci w dupę, JP na 100% CHWDP, na psach zeznałeś, grób sobie wykopałeś!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...