Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zerkam sobie jednym okiem na losowy mecz MLB (dokładniej to LAA@TB) i mnie nachodzą takie refleksje: fajny to sport do oglądania, ale kiepski do śledzenia, bo mecz trwa 3 godziny, a grają 6 razy na tydzień :roll:

Do tej pory ciekawi mnie kto kupuje karnety :keke:

Odnośnik do komentarza

To zwróć uwagę ile czasu w trakcie meczu spędza zawodnik w baseballu poza siedzeniem na ławce ;)


Plus przygotował mi ofertę przedłużenia umowy. Jedyna różnica w tej cenie abonamentu pomiędzy tą ofertą, a taką jaką miałby "świeżak" to 3 GB limitu. Ceny telefonów bez różnicy. Łaskawe pany psia mać :doh!: Chyba sobie poczekam aż zaczną dzwonić i powiem im co o tym myślę.

Odnośnik do komentarza

 

Zerkam sobie jednym okiem na losowy mecz MLB (dokładniej to LAA@TB) i mnie nachodzą takie refleksje: fajny to sport do oglądania, ale kiepski do śledzenia, bo mecz trwa 3 godziny, a grają 6 razy na tydzień :roll:

Do tej pory ciekawi mnie kto kupuje karnety :keke:

 

A tam karnety nie są po 20 meczów czy coś koło tego? Bynajmniej na Orioles chyba tak jest.

 

Poza tym jak czasem oglądałem mecze na tygodniu, to na stadionie było ze 200 osób. Najgorzej chyba mieli Padres i Rockies, bo tam to chyba tylko rodziny zawodników przychodzą. ;) Śmiesznie to wygląda na takich gigantach.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie trafiłem na jakoś specjalnie pusty stadion, oglądając MLB. I zawsze mnei zastanawia, jak oni tam wypełniają trybuny w środku tygodnia :).

 

Od jutrzejszego południa wybrałem krótki urlop do następnej środy. Najpierw Primavera (w czwartek będzie masakra, niemal co koncert jest zespół, który chcę zobaczyć, jak wyjdę jutro do pracy o 8 rano, tak z terenu festiwalu wrócę o 6-7 dnia następnego. Dobrze, że chociaż mam bezpośrednie metro :)), a potem krótki wyjazd do Cadaques, aby w końcu odwiedzić tę posiadlość Salvadora Daliego :)

Odnośnik do komentarza

To zwróć uwagę ile czasu w trakcie meczu spędza zawodnik w baseballu poza siedzeniem na ławce ;)

Plus przygotował mi ofertę przedłużenia umowy. Jedyna różnica w tej cenie abonamentu pomiędzy tą ofertą, a taką jaką miałby "świeżak" to 3 GB limitu. Ceny telefonów bez różnicy. Łaskawe pany psia mać :doh!: Chyba sobie poczekam aż zaczną dzwonić i powiem im co o tym myślę.

to mnie zawsze wkurwia, że przychodzi gość z ulicy i ma lepszą ofertę, niż jebany lojalny klient... ale to nie tylko telefony... wchodzę z ulicy do banku i mam lepszą ofertę kredytową niż w banku, którego klientem jestem od x lat...

Odnośnik do komentarza
A tam karnety nie są po 20 meczów czy coś koło tego? Bynajmniej na Orioles chyba tak jest.

 

Ci powiem, że nie zastanawiałem się, ale "season ticket" to brzmi dla mnie jak karnet na sezon. Ale tak pobieżnie przejrzałem i Twins mają np. "Full season plan" i odpowiednio mniejsze - na 40, 20 meczów, FLEX, weekendy itp.

U Cubs można się tylko zapisać na listę oczekujących :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

To zwróć uwagę ile czasu w trakcie meczu spędza zawodnik w baseballu poza siedzeniem na ławce ;)

Plus przygotował mi ofertę przedłużenia umowy. Jedyna różnica w tej cenie abonamentu pomiędzy tą ofertą, a taką jaką miałby "świeżak" to 3 GB limitu. Ceny telefonów bez różnicy. Łaskawe pany psia mać :doh!: Chyba sobie poczekam aż zaczną dzwonić i powiem im co o tym myślę.

to mnie zawsze wkurwia, że przychodzi gość z ulicy i ma lepszą ofertę, niż jebany lojalny klient... ale to nie tylko telefony... wchodzę z ulicy do banku i mam lepszą ofertę kredytową niż w banku, którego klientem jestem od x lat...

 

 

Z telefonami to teraz jest w ogóle masakra. Kiedyś było sporo telefonów za złotówkę lub powiedzmy, że jakieś takie symboliczne kwoty, a teraz za największego rupiecia trzeba zapłacić ze 400 zeta.

Odnośnik do komentarza

To zwróć uwagę ile czasu w trakcie meczu spędza zawodnik w baseballu poza siedzeniem na ławce ;)

Plus przygotował mi ofertę przedłużenia umowy. Jedyna różnica w tej cenie abonamentu pomiędzy tą ofertą, a taką jaką miałby "świeżak" to 3 GB limitu. Ceny telefonów bez różnicy. Łaskawe pany psia mać :doh!: Chyba sobie poczekam aż zaczną dzwonić i powiem im co o tym myślę.

Idz do punktu i napisz pismo o rozwiazanie umowy. Od razu dostaniesz inna oferte (oczywiscie nie z punktu, bo to gunwo, tylko przez telefon).

Odnośnik do komentarza

Dobra inba w sądzie najwyższym, jeden z nacjololo, którzy przyszli poprotestować na sali rozpraw, chciał wyrwać broń policjantowi, ale w rewanżu dostał wpierdol (acz lekki, szkoda) i go wyprowadzili razem ze Słomką. Nie mogę się doczekać dalszego obrotu zdarzeń, bo paru dziwaków jeszcze na sali zostało. Z twarzy każdego wyziera cebula i skarpety w sandałach. ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra inba w sądzie najwyższym, jeden z nacjololo, którzy przyszli poprotestować na sali rozpraw, chciał wyrwać broń policjantowi, ale w rewanżu dostał wpierdol (acz lekki, szkoda) i go wyprowadzili razem ze Słomką. Nie mogę się doczekać dalszego obrotu zdarzeń, bo paru dziwaków jeszcze na sali zostało. Z twarzy każdego wyziera cebula i skarpety w sandałach. ;)

A co za rozprawa?

Odnośnik do komentarza

 

Dobra inba w sądzie najwyższym, jeden z nacjololo, którzy przyszli poprotestować na sali rozpraw, chciał wyrwać broń policjantowi, ale w rewanżu dostał wpierdol (acz lekki, szkoda) i go wyprowadzili razem ze Słomką. Nie mogę się doczekać dalszego obrotu zdarzeń, bo paru dziwaków jeszcze na sali zostało. Z twarzy każdego wyziera cebula i skarpety w sandałach. ;)

A co za rozprawa?

 

http://www.rmf24.pl/fakty/news-awantura-w-sadzie-najwyzszym-mezczyzna-probowal-zabrac-bron-,nId,2400089

 

Aż strasz pożarna przyjechała- info z pierwszej ręki ;) I pies policyjny był

Odnośnik do komentarza

 

 

A co za rozprawa?

Do SN wpłynęły kasacje oskarżycieli posiłkowych (chyba, nie wnikałem w ten proces) z procesu Kamińskiego i kolegów z CBA. Rozpoznaje te skład trzech sędziów, lecz ci przekazali do składu pełnej izby SN (z uwagi na wagę zagadnienia) pytanie prawne, czy ułaskawienie nieprawomocnie skazanych Kamińskiego & co było skuteczne. Dziś właśnie ta pełna izba (szczyty powagi sędziowskiej, ich opinia jest właściwie bezdyskusyjna do czasu zmiany prawa) orzeka w przedmiocie tego ułaskawienia.

Stąd butthurt Słomki i im podobnych, że "nadzwyczajna kasta" analizuje sprawę Kamińskiego, bo wietrzą odmowę uznania tego ułaskawienia i wznowienie procesu, który może się skończyć pięknym, prawomocnym skazaniem :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...