Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tacy ludzie jak Adam Słomka muszą mieć bardzo smutne życie. Ciągle jakieś spiski, walka z wiatrakami.

Spiski to tam sobie, w różne rzeczy ludzie wierzą, ale bardziej mnie u takich jednostek dziwi walka z czymś, na czym kompletnie się nie znają. Taki Słomka jest kompletnym ignorantem w kwestii nie tyle struktury, co i sposobu funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości, z którym walczy od jakichś ponad 30 lat. Chodzi na te rozprawy, obserwuje, a nadal wyciąga wnioski pod z góry założoną tezę, że to wszystko ubecja/pereel/nadzwyczajna kasta czy coś podobnego.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, jeśli się zdobywa elektorat grając na poczuciu krzywdy (a w większości PiS tak ich zdobywał), to nie można nagle po zdobyciu władzy twierdzić, że teraz jest dobrze, bo ci ludzie szybko zobaczą, że przecież wcale nie jest, jest właściwie praktycznie tak jak poprzednio. Dlatego trzeba ukierunkowywać to poczucie krzywdy na inne cele.

Odnośnik do komentarza

W ogóle zwolennicy PiS mnie dziwią w jednym. Doszli do władzy, a nadal nie widać w nich radości, ciągle zachowują się, jakby byli uciskaną mniejszością.

Zawiść, nienawiść, złość, chamstwo- dalej by wymieniać? To charakteryzuje tych ludzi, nawet po mordach widać.

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle zwolennicy PiS mnie dziwią w jednym. Doszli do władzy, a nadal nie widać w nich radości, ciągle zachowują się, jakby byli uciskaną mniejszością.

Zawiść, nienawiść, złość, chamstwo- dalej by wymieniać? To charakteryzuje tych ludzi, nawet po mordach widać.

Mówiąc tak wcale nie wypadasz lepiej od nich ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz niestety każdy telefon z Androidem, który nie jest z najwyższego segmentu cenowego, nie nadaje się do poważniejszych zastosowań, gdyż po pewnym czasie zaczyna się zawieszać.

czy kolega chce porozmawiać o naszym zbawcy Xiaomi i przyjęciu go do swojego serca?? mamy taką gazetkę, zapraszamy też na spotkania

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle zwolennicy PiS mnie dziwią w jednym. Doszli do władzy, a nadal nie widać w nich radości, ciągle zachowują się, jakby byli uciskaną mniejszością.

Zawiść, nienawiść, złość, chamstwo- dalej by wymieniać? To charakteryzuje tych ludzi, nawet po mordach widać.

 

 

dmoAk9r.png

Odnośnik do komentarza

 

Teraz niestety każdy telefon z Androidem, który nie jest z najwyższego segmentu cenowego, nie nadaje się do poważniejszych zastosowań, gdyż po pewnym czasie zaczyna się zawieszać.

czy kolega chce porozmawiać o Xiaomi i przyjęciu go do swojego serca?? mamy taką gazetkę, zapraszamy też na spotkania

Nie, dziękuję, mam iPhona. Mam nadzieję, że uniknę potępienia.

Odnośnik do komentarza

 

 

Teraz niestety każdy telefon z Androidem, który nie jest z najwyższego segmentu cenowego, nie nadaje się do poważniejszych zastosowań, gdyż po pewnym czasie zaczyna się zawieszać.

czy kolega chce porozmawiać o Xiaomi i przyjęciu go do swojego serca?? mamy taką gazetkę, zapraszamy też na spotkania

Nie, dziękuję, mam iPhona. Mam nadzieję, że uniknę potępienia.

 

Za pieniondz parafian baluj,hehehe

Odnośnik do komentarza

 

 

W ogóle zwolennicy PiS mnie dziwią w jednym. Doszli do władzy, a nadal nie widać w nich radości, ciągle zachowują się, jakby byli uciskaną mniejszością.

Zawiść, nienawiść, złość, chamstwo- dalej by wymieniać? To charakteryzuje tych ludzi, nawet po mordach widać.

Mówiąc tak wcale nie wypadasz lepiej od nich ;)

 

Niby czemu? ja tylko stwierdzam fakt.

Odnośnik do komentarza

no ta bo platforma to sami złodzieje i krętacze

Może i ta. Każdy ma swoją opinię. Ale porównując... Ehhh. szkoda czasu.

 

Lepiej powiedzcie jaka pogoda ma być na weekend? ładnie? W sumie i tak wieczory w weekend będą z piłką.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

W ogóle zwolennicy PiS mnie dziwią w jednym. Doszli do władzy, a nadal nie widać w nich radości, ciągle zachowują się, jakby byli uciskaną mniejszością.

Zawiść, nienawiść, złość, chamstwo- dalej by wymieniać? To charakteryzuje tych ludzi, nawet po mordach widać.
Mówiąc tak wcale nie wypadasz lepiej od nich ;)

Niby czemu? ja tylko stwierdzam fakt.

Po prostu jestem wrogiem prymitywnej pogardy. Niezależnie od tego, kto ją wyraża.

Odnośnik do komentarza

Tu nagranie z zajścia: http://www.polsatnews.pl/wideo/szarpanina-z-policja-w-sadzie-najwyzszym-cale-zajscie_6401178/

A tu komunikat z alternatywnej rzeczywistości, w której żyje Słomka: https://twitter.com/Slomka_KPN/status/869863316352630784/photo/1

:rotfl:

no za tę próbę wyciągnięcia broni policjantowi to powinni tego koleżkę odstrzelić dla przykładu...

btw, kurwa ilekroć czytam jak się ktoś tytułuje NIEZŁOMNY to wywołuje u mnie pusty śmiech...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...