Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja niestety chyba nie bede mial wyboru i w piatek sie w pracy normalnie zjawie :/ no ale nic, trzeba cierpliwie swoje wysiedziec, coby dostac urlop na wrzesien

ale sobie chociaz w czwartek odbije i pojade chyba w skaly, troche odreagowac; w sumie od trzech tygodni sie nie wspinalem i juz troche wyposzczony jestem :-k

Odnośnik do komentarza

Mi w weekend przyszedł do głowy pomysł, jak można tanio i łatwo rozwiązać problem uchodźców bez kar unijnych dla Polski. Po prostu trzeba zbudować ośrodek dla uchodźców w Szczecinie, Zgorzelcu, albo innej miejscowości zaraz przy granicy z Niemcami. Mam wrażenie, że ośrodek z 30 miejscami w zupełności wystarczyłby do przyjęcia tysięcy uchodźców (byle partiami).

Odnośnik do komentarza

o kurwa, jakie opowieści z Krypty o uchodźcach z pokoju obok xD Pani kadrowa chyba odkryła jakieś internetowe źródło wiedzy tajemnej (np. w Niemczech uchodźcy siedzą na lezaczkach przy basenach i takie tam).

 

Ja mam w pokoju taką panią, która na każdą informację o uchodźcach ma historyjkę anegdotyczną, którą zawsze przytacza, że w Norwegii znajomy jej znajomych pracował (pracuje?) przy koszeniu trawników i w ośrodku dla uchodźców miał najwięcej do roboty, bo tam tylko leżeli. :D

 

Czy coś w tym rodzaju (zazwyczaj mi się wyłącza umysł przy takich opowieściach), w każdym razie morał jest taki, że emigranci tylko leżą i lulki palą, a Polak w pocie czoła zaharowuje się na śmierć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...