Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podejrzewam, że jakby prawnicy mieli aż tylu klientów, to też by nie czekali.

Nic nie wiesz o tym, ile mam rozpraw, Jonie Snow ;)

Bardzo często zdarzają mi się dni z 2/3 rozprawami, które się zazębiają i trzeba iść na ustępstwa, żeby zdążyć. Dać coś od siebie. O to mi chodzi.

 

 

 

Porównujesz sytuację, kiedy masz "często" 2-3 rozprawy o podobnej porze do sytuacji w której masz codziennie kilkadziesią czy kilkaset paczek do dowiezienia i prawie każdy odbiorca by sobie życzył "po 16 panie, bo jestem w pracy, ale nie zapłacę za dostarczenie po 16, bo jestę cebulą"?

 

Miłe :lol:

Odnośnik do komentarza

Kiełbasę w warunkach domowych bardzo łatwo zrobić. Z serami nigdy nie próbowałem.

Nie mam przewiewnego miejsca, w którym mogłaby sobie wisieć, a w lodówce i tak mi się żarcie nie mieści. Jedynie mogę sobie na szybko suszyć w piekarniku, ale już takiego chorizo nie zrobię.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz był dpd, przywiozl zla paczke, wiec drugi raz musialbyc ten sam, z automatu wyslali, a w nju nie mialem wyboru kuriera. Teraz juz jestem madrzejszy ;) i jak kupujesz to nie ma info doplac za dostawe to bedzie w tej godzinie. Jest info dla kuriera a na stronie podaja w jakich godzinach jezdza a nie ma info ze na tej ulicy tylko o tej godzinie. A gdyby bylo bylby latwiejszy wybor.

Odnośnik do komentarza

A mi się zamarzyło robienie serów i kiełbas, ale w bloku to średnio....

 

Proszę, nie :blaga: ;)

 

Kiełbasę w warunkach domowych bardzo łatwo zrobić. Z serami nigdy nie próbowałem.

 

Kiełbasę białą, czy suszoną/podsuszaną - owszem, z wędzoną gorzej, aczkolwiek nawet w bloku możliwe, tylko dobry wyciąg potrzebny :P

 

W sery nawet załączałem się bawić, ale jedynie coś w stylu mozzarelli. Tu trzeba mieć miejsce w lodówce, i to sporo, żeby robić dojrzewające.

 

 

Kiełbasę w warunkach domowych bardzo łatwo zrobić. Z serami nigdy nie próbowałem.

Nie mam przewiewnego miejsca, w którym mogłaby sobie wisieć, a w lodówce i tak mi się żarcie nie mieści. Jedynie mogę sobie na szybko suszyć w piekarniku, ale już takiego chorizo nie zrobię.

 

 

U mnie dosusza się wisząc na żabkach na karniszu koło okna. Ile masz stopni w mieszkaniu?

Odnośnik do komentarza

 

A mi się zamarzyło robienie serów i kiełbas, ale w bloku to średnio....

 

Proszę, nie :blaga: ;)

 

Kiełbasę w warunkach domowych bardzo łatwo zrobić. Z serami nigdy nie próbowałem.

 

Kiełbasę białą, czy suszoną/podsuszaną - owszem, z wędzoną gorzej, aczkolwiek nawet w bloku możliwe, tylko dobry wyciąg potrzebny :P

 

W sery nawet załączałem się bawić, ale jedynie coś w stylu mozzarelli. Tu trzeba mieć miejsce w lodówce, i to sporo, żeby robić dojrzewające.

 

 

Kiełbasę w warunkach domowych bardzo łatwo zrobić. Z serami nigdy nie próbowałem.

Nie mam przewiewnego miejsca, w którym mogłaby sobie wisieć, a w lodówce i tak mi się żarcie nie mieści. Jedynie mogę sobie na szybko suszyć w piekarniku, ale już takiego chorizo nie zrobię.

 

 

U mnie dosusza się wisząc na żabkach na karniszu koło okna. Ile masz stopni w mieszkaniu?

 

Nie mam karniszy :P

 

Staram się mieć 18 w sypialni i 23 w pokoju (papryczki)

Odnośnik do komentarza

 

 

Porównujesz sytuację, kiedy masz "często" 2-3 rozprawy o podobnej porze do sytuacji w której masz codziennie kilkadziesią czy kilkaset paczek do dowiezienia i prawie każdy odbiorca by sobie życzył "po 16 panie, bo jestem w pracy, ale nie zapłacę za dostarczenie po 16, bo jestę cebulą"?

Ale zdajesz sobie sprawę, że często (np. na allegro) po wyborze dostarczenia paczki kurierem nie masz opcji dopłaty za dowóz po godzinie 16?

Dlatego owszem, porównuję swoją sytuację, tj. osoby, która jest zdolna do jakichś poświęceń celem zadowolenia klienta, z sytuacją kuriera, który nader często ma wyjebane na całą sytuację i/lub jest dyrygowany przez partaczy, którzy w sposób niedostateczny ogarniają trasy - co patrząc na uczestnika tej rozmowy w Maryni wychyla się na czoło przyczyn negatywnych recenzji pracy kurierów ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...