Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie wkurzyli w decathlonie :qwa:

 

W poniedziałek zamówiłem dla syna rower, ze znacznikiem "u ciebie w 4 dni robocze". Zapłaciłem przelewem z góry (chciałem przy odbiorze gotówką, ale nie było takiej możliwości). Przyszło potwierdzenie, że w piątek przyjedzie kurier. Do piątku żadnego maila o nieprawidłowościach. W piątek po południu informacja, że niestety, przykro nam, opóźnienie do 3 dni (roboczych). Dobra, trudno, w końcu weekend, nie ma co się złościć. Okazało się, że w piątek wieczorem przesłali kolejnego maila o treści tl;dr "nie mamy tego towaru i nigdy nie mieliśmy, to był błąd. i co teras?" :doh!:

Odnośnik do komentarza

Co sie dzieje.

 

Szwedzi i Duńczycy wysyłają mi śmieszne memy o porażce Anwilu w ćwierćfinale ligi koszykówki w Polsce. Nawet szef śmieszkuje...

 

To chyba naprawdę musiał być mocno napompowany balon, albo teraz odreagowują po moim pierdoleniu, że będzie mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że działanie systemów sprzedaży internetowej zintegrowanych z magazynowymi niesie za sobą pewne ryzyko, że w pewnym momencie się rozminą i sprzedadzą towar, którego nie ma na stanie. Wiem, jestem realistą, byłem tego świadom. Wkurzyło mnie to, że przez tydzień nikt się nie zorientował (a powinien w momencie przyjścia zapotrzebowania do magazynu), i zamiast we wtorek-środę wysłać e-mail z zapytaniem, co dalej mają robić, to minął sobie tydzień, przez który miałem zamrożone pieniądze u nich na koncie, a towaru jak nie było, tak nie ma :/

 

I jeszcze mail z automatu, w którym oczywiście serdecznie przepraszają za niedogodności, ale skruchy, ani chęci wybrnięcia sytuacji z ich winy nie widać...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...