Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ostatnio dwie podobne sytuacje. Jedną niedawno jak zamówiłem czyttnik z odbiorem osobistym w Komputroniku. Okazało się, że w ich sklepach wisi jakaś ostatnia sztuka, której fizycznie nie ma w magazynie. A wcześniej tak samo było z kuchenką w EURO.

Czytnik tylko bezpośrednio z Amazonu
Odnośnik do komentarza

 

Miałem ostatnio dwie podobne sytuacje. Jedną niedawno jak zamówiłem czyttnik z odbiorem osobistym w Komputroniku. Okazało się, że w ich sklepach wisi jakaś ostatnia sztuka, której fizycznie nie ma w magazynie. A wcześniej tak samo było z kuchenką w EURO.

Czytnik tylko bezpośrednio z Amazonu

 

czytnik kart pamięci też :-k

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dostałem od DPD smsa automatycznego, że między 18, a 19 będzie kurier. Jeżeli chce zmienić godziny to (tu podane) posłać sms o treści takiej i takiej. Można? Można.

No widzisz co Ci wywalczylem ;) u mnie tez byl to dpd.

Odnośnik do komentarza

 

Tylko, że abonament i tak dużo droższy, niż pakiet bez limitu w Play. Więc średnia oferta ;)

W Nju masz no-limit za 29 PLN miesięcznie.

 

Z tego, co widzę na stronie to jest limit neta. W Play nie, ale 13 GB to faktycznie chyba wystarczająco, jak się używa tylko w telefonie.

elo pedały.

 

 

Mam za kilka dni urodziny i nie mam pojecia co bym chcial dostac :/ Czy to juz ta Reaperowa "starosc"? :-k

Mam podobnie. Jako dziecko uważałem za kompletne pierdolenie teksty w stylu "nie ważne co, liczy się gest, inwencja itp.", a teraz sam tak uważam. Co potrzebuję to sobie kupię sam. A jak ktoś wymyśli coś, o czym nie wiem, że potrzebuje to wtedy jest fajnie :D

Odnośnik do komentarza

Nju ma to do siebie, że co chwila dają x GB transferu za nic. Średnio co 2 miesiące dostaje smsa, że mam znowu 20GB. Nie potrafię neta wykorzystać, a nawigacja + YT i masa innych rzeczy jest regularnie przeze mnie wykorzystywana. Plus podpięcie drugiego numeru za 9zł to najzajebistszy deal ever.

Odnośnik do komentarza

W Playu w najdroższym abonamencie, za 55 PLN, jest limit 10 GB. Więc jeszcze mniej niż w nju.

Niet, http://www.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/

 

Masz no limit rozmowy, sms-y, rozmowy w UE, Internet i jeszcze jakiś podstawowy pakiet telewizji. A przy przedłużeniu da się jeszcze zejść z tej ceny, jak wypowiedzenie złożysz (to sprawdzone osobiście). Ja jeszcze Tidala w cenie dostałem, ale nie widzę tego obecnie (może już się skończyła ta promocja, albo tylko przy przedłużeniu).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...