Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Współpracuję od kilku lat z pewną firmą szkoleniową. Od lat proponują dziadowskie stawki na zasadzie "ale mamy tak mało uczestników i po prostu nie możemy zaproponować więcej". Dlatego też na początku roku powiedziałem babce, żeby mi po prostu nie proponowała mniej niż 1300 zł (co i tak nie jest jakąś wygórowaną stawką). A ta dzwoni dzisiaj i stary tekst: mamy tylko 6 uczestników więc może by się pan za 1000 zł zgodził. Pogoniłem ją ale musiałem tutaj odreagować wkurw.

Odnośnik do komentarza

Współpracuję od kilku lat z pewną firmą szkoleniową. Od lat proponują dziadowskie stawki na zasadzie "ale mamy tak mało uczestników i po prostu nie możemy zaproponować więcej". Dlatego też na początku roku powiedziałem babce, żeby mi po prostu nie proponowała mniej niż 1300 zł (co i tak nie jest jakąś wygórowaną stawką). A ta dzwoni dzisiaj i stary tekst: mamy tylko 6 uczestników więc może by się pan za 1000 zł zgodził. Pogoniłem ją ale musiałem tutaj odreagować wkurw.

widome imię biznesu ;)

Odnośnik do komentarza

 

Współpracuję od kilku lat z pewną firmą szkoleniową. Od lat proponują dziadowskie stawki na zasadzie "ale mamy tak mało uczestników i po prostu nie możemy zaproponować więcej". Dlatego też na początku roku powiedziałem babce, żeby mi po prostu nie proponowała mniej niż 1300 zł (co i tak nie jest jakąś wygórowaną stawką). A ta dzwoni dzisiaj i stary tekst: mamy tylko 6 uczestników więc może by się pan za 1000 zł zgodził. Pogoniłem ją ale musiałem tutaj odreagować wkurw.

widome imię biznesu ;)

 

Dlaczego tak uważasz? Przecież tio ma prawo wyznaczyć własną cenę :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Współpracuję od kilku lat z pewną firmą szkoleniową. Od lat proponują dziadowskie stawki na zasadzie "ale mamy tak mało uczestników i po prostu nie możemy zaproponować więcej". Dlatego też na początku roku powiedziałem babce, żeby mi po prostu nie proponowała mniej niż 1300 zł (co i tak nie jest jakąś wygórowaną stawką). A ta dzwoni dzisiaj i stary tekst: mamy tylko 6 uczestników więc może by się pan za 1000 zł zgodził. Pogoniłem ją ale musiałem tutaj odreagować wkurw.

widome imię biznesu ;)

 

Dlaczego tak uważasz? Przecież tio ma prawo wyznaczyć własną cenę :P

 

Ale ja nie pisałem o tio :P tylko o tej firmie. Jak się mówi i nie słuchają to się można wkurzyć, jak ze wszystkim. Dlatego rozumiem.

Odnośnik do komentarza

100. telefon z call center jakiejkolwiek sieci telefonicznej:

 

- "Nie dziękuję, nie skorzystam i proszę do mnie więcej nie dzwonić".

- "Oczywiście, zaznaczę to w systemie".

 

Spokój na kilka dni, bo klika w rozmowa niesprzedażowa i znów to samo zamknięte koło...

Odnośnik do komentarza

100. telefon z call center jakiejkolwiek sieci telefonicznej:

 

- "Nie dziękuję, nie skorzystam i proszę do mnie więcej nie dzwonić".

- "Oczywiście, zaznaczę to w systemie".

 

Spokój na kilka dni, bo klika w rozmowa niesprzedażowa i znów to samo zamknięte koło...

Wystarczy, że zażądasz usunięcie nr i powinno być po sprawie. Od jakiegoś czasu tak jest i muszą usunąć nr. Kolejne telefony to nękanie.

Odnośnik do komentarza

 

Czyli sprawdza sie stara prawda, ze w negocjacjach trzeba ustalic swoja cene i sie jej trzymac.

Lepiej określić wyższą, niż się chce otrzymać, a w toku negocjacji zejść do tej, którą sobie ustaliłeś.

 

To wiadomo, ale jak juz sie zaczynaja podchody i oferty niepowazne, ktore maja Cie sklonic do zejscia ponizej tej ustalonej, to po tym jak zejdziesz jasno mowisz, ze albo taka albo zadna i szanujmy swoj czas.

Odnośnik do komentarza

https://www.facebook.com/DecathlonPolska/posts/1409819495744937

 

Wywewnętrzniłem się na FB. Chyba jednak Decathlon nie umie w social media, bo nikomu nie odpowiadają :-k

Tak samo jak CK Zamek. Zapytałem ich dlaczego promują komunistyczną dyktaturę (podpis pod zdjęciem z World Press Photo chwalący Kubę Castro). Nie odpisali

Odnośnik do komentarza

Jakis debil wjechal pod tramwaj i zablokowal cale centrum w godzinie szczytu, bo jeden i drugi pas tramwajow nie moze jechac.

Jak to mozliwe, ze ktos do mnie dzwonil a jak oddzwaniam to nie ma takiego numeru?

Odnośnik do komentarza

Jak to mozliwe, ze ktos do mnie dzwonil a jak oddzwaniam to nie ma takiego numeru?

Dialer.

 

Jakis debil wjechal pod tramwaj i zablokowal cale centrum w godzinie szczytu, bo jeden i drugi pas tramwajow nie moze jechac.

Tak samo jak z tymi jełopami, co zawsze wpadają pod metro albo próbują popełnić samobójstwo w godzinach szczytu. Porażka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...