Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

pewnie nawet sam nie zabijał świni i nie sadził orzechów

Właśnie, co sądzicie o pozwoleniach na jedzenie mięsa, które polegałyby na tym, że żeby móc jeść jakiś gatunek mięsa, to trzeba zabić przynajmniej jedno takie zwierze?
Pomyliłeś fora. Tu nie ma węgan i pedałów więc słaby trolling.
Odnośnik do komentarza

 

 

pewnie nawet sam nie zabijał świni i nie sadził orzechów

Właśnie, co sądzicie o pozwoleniach na jedzenie mięsa, które polegałyby na tym, że żeby móc jeść jakiś gatunek mięsa, to trzeba zabić przynajmniej jedno takie zwierze?
Pomyliłeś fora. Tu nie ma węgan i pedałów więc słaby trolling.

 

Przecież nawet nie napisałem, że sam się z tym zgadzam, pewnie by mi się nie chciało. Nie jestem wege, nie obrażaj

Odnośnik do komentarza

 

 

 

pewnie nawet sam nie zabijał świni i nie sadził orzechów

Właśnie, co sądzicie o pozwoleniach na jedzenie mięsa, które polegałyby na tym, że żeby móc jeść jakiś gatunek mięsa, to trzeba zabić przynajmniej jedno takie zwierze?
Pomyliłeś fora. Tu nie ma węgan i pedałów więc słaby trolling.

Przecież nawet nie napisałem, że sam się z tym zgadzam, pewnie by mi się nie chciało. Nie jestem wege, nie obrażaj
A masz jakichś świadków którzy potwierdza że jadłeś mięso?
Odnośnik do komentarza

Dokładnie 12 lat temu był ten pamiętny meczu Jerzego Dudka, wielkie wydarzenie dla każdego Polaka, który pasjonuje się piłką nożną. Akurat wtedy leżałem w szpitalu, jeszcze na oddziale dziecięcym. Telewizor był tylko w świetlicy, ale nie działał... poprosiłem z kolegą z sali pielęgniarki o możliwość oglądania na malutkim TV u nich w kanciapie, po podarunku ze słodkości zgodziły się. Świetny mecz, mija 90 minut, remis. Pielęgniarki już wyganiają do spania, ale dają się jakoś ledwo przekonać, że jeszcze dogrywka. Niestety nie potrafiły zrozumieć czym są rzuty karne i nas wygoniły.... tak więc najbardziej rozpoznawalne rzuty karne za swojego życia obejrzałem gapiąc się w biały sufit.

Odnośnik do komentarza

 

 

Dla Gacka był to najczarniejszy wieczór życia, a Dudek swoim wychodzeniem z bramki stał się wraz z Mejuto Gonzalezem czymś w rodzaju diabła

Do Dudka mam duży szacunek, liga włoska uczy, że grasz tak, jak sędzia Ci pozwala ;)

Poza tym daj spokój, to tylko piłka, by mówić, że to najczarniejszy wieczór ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...