Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja pracowałem normalnie, wtorek tylko zdalny. A wczoraj i dziś to był dramat :D.

 

A teraz zamiast iść odpocząć do domu to będę w kolejce siedział pewnie z godzinę albo i dwie. Jutro i niedziela zajęcia.

 

Albo dobra, po co to marudzić :D.

Odnośnik do komentarza

Niewolnicza ;)

 

Od Mauricza, zdrowotna. Ale pierwsze tygodnie to jest masakra jakaś.

 

Rano zjadłem dwie marchewki ugotowane, trochę mięsa z rosołu i kubek rosołu, najpierw wypita ciepła woda z cytryną, w pracy kubek rosołu i mięso z rosołu + kalafior z masłem klarowanym, na obiad będzie purree (tak się pisze?) z marchewki, pietruszki i pora (sól, pieprz), a na kolację nie pamiętam, wczoraj była marchwianka czyli marchewki ugotowane w wywarze.

Odnośnik do komentarza

jmk Ty przy swojej niedowadze masz dietę składająca sie z kubka wody i pire z marchewki? I to jest niby dla Ciebie zdrowe?

Nie mam ograniczenia w ilosci ;) ale wiadomo, ze to niedobre to jem tyle, zeby nie glodowac. I to pierwszy etap diety, po 10 dniach wjeżdża wiecej produktow, potem wiecej itp. A tak w ogole to nie mam niedowagi wychodzi :d Pewnie teraz kilka kg pójdzie w dol, ale myślę dlugofalowo. Te etapy maja ogarnac mi jelita, a na przytycie przyjdzie czas. Jak nie ta dieta to juz chyba na zawsze bede potepiony ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...