Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak Gorillaz mogą grać koncerty, jak to ten jeden gostek z Blur jest przecież :P

 

Wcale nie - tam jest kilka osob plus co chwila dochodza jacys zaproszeni :P

 

No ale na płyty nagrywa sam, na koncertach ma zespół grający - to tak trochę oszukaństwo, bo to jakby pójść na koncert cover bandu :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak Gorillaz mogą grać koncerty, jak to ten jeden gostek z Blur jest przecież :P

Wcale nie - tam jest kilka osob plus co chwila dochodza jacys zaproszeni :P

 

No ale na płyty nagrywa sam, na koncertach ma zespół grający - to tak trochę oszukaństwo, bo to jakby pójść na koncert cover bandu :P

 

No ale właśnie po to się idzie na koncert, że wykonanie jest trochę inne niż na płycie. :P
Odnośnik do komentarza

 

No ale na płyty nagrywa sam, na koncertach ma zespół grający - to tak trochę oszukaństwo, bo to jakby pójść na koncert cover bandu

Lepsze takie coś, o którym wszyscy wiedzą niż Sex Pistols i Sid albo Milli Vanilli :P

 

 

Ale ja bardzo lubię Gorillaz, tylko przez to, że to nietypowy twór, to ciężko mi wyobrazić sobie ich koncert. :-k

 

Podobnie zresztą jak "koncerty" producentów muzycznych (typu Guetta, zwany powszechnie dj-em), którzy może i muzykę tworzą dobrą, ale "koncert" to wciśnięcie play i machanie łapą* :|

 

*porównaj: występy live Daft Punk

Odnośnik do komentarza

 

 

No ale na płyty nagrywa sam, na koncertach ma zespół grający - to tak trochę oszukaństwo, bo to jakby pójść na koncert cover bandu

Lepsze takie coś, o którym wszyscy wiedzą niż Sex Pistols i Sid albo Milli Vanilli :P

 

 

Ale ja bardzo lubię Gorillaz, tylko przez to, że to nietypowy twór, to ciężko mi wyobrazić sobie ich koncert. :-k

 

Podobnie zresztą jak "koncerty" producentów muzycznych (typu Guetta, zwany powszechnie dj-em), którzy może i muzykę tworzą dobrą, ale "koncert" to wciśnięcie play i machanie łapą* :|

 

*porównaj: występy live Daft Punk

 

To obejrzyj sobie koncert Goirillaz Live in Manchester (jest na YT). Zmienisz zdanie.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj start na Zanzibar <3

Jestem przerażony lotem...

masz jakąś rozpiskę zrobioną? :> gdzie nocujesz? jestem ciekaw szczegółów :)

 

no i jak to 9 lądowań? :| :| :|

Z jakich stron z tanimi latami korzystacie? W sumie wybrałbym się na jakiś weekend do Holandii i jakby się udało jakieś promocyjne bilety znaleźć byłoby fajnie.

najlepsze www.flipo.pl -> wejdź sobie w oferty specjalne

 

a tak to skyscanner.pl i fru.pl. Zawsze też warto przeglądać sobie ryanaira i wizzaira i zerknać na fly4free

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...