Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Reaper liczyłem właśnie że na miejscu jak obejdziemy hotele to znajdziemy coś taniej. Co do odpływu to zdaje sobie sprawę xD Ponoć najlepiej od rana się wykąpać a później zwiedzać.

To chyba zależne jest od fazy księżyca :-k U nas woda pojawiała się tak dopiero ok. 18-19, więc słabo...

Odnośnik do komentarza

Za te pieniadze mialbys dwa tygodnie w Mielnie i to tak pod kurek (bez oszczedzania: ryba dziennie, kebab, piwo), a ty wybrales jakas wioche w Afryce do ktorej bedziesz sie przesiadal siedem razy dziennie w miedzy czasie ogladajac uprawe pieprzu xD

Nawet sie nie opalisz, po co takie wakacje?

 

Ha przejrzałem Cię! Byłem 3 razy na solarium :P

Odnośnik do komentarza

Za te pieniadze mialbys dwa tygodnie w Mielnie i to tak pod kurek (bez oszczedzania: ryba dziennie, kebab, piwo), a ty wybrales jakas wioche w Afryce do ktorej bedziesz sie przesiadal siedem razy dziennie w miedzy czasie ogladajac uprawe pieprzu xD

Nawet sie nie zdazysz opalic, po co takie wakacje? I jak sie bedziesz tarabanil z parawanem?

 

Mógł też jechać na Podlasie i za te same pieniądze żyć jak król przez 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza

 

Za te pieniadze mialbys dwa tygodnie w Mielnie i to tak pod kurek (bez oszczedzania: ryba dziennie, kebab, piwo), a ty wybrales jakas wioche w Afryce do ktorej bedziesz sie przesiadal siedem razy dziennie w miedzy czasie ogladajac uprawe pieprzu xD

Nawet sie nie zdazysz opalic, po co takie wakacje? I jak sie bedziesz tarabanil z parawanem?

 

Mógł też jechać na Podlasie i za te same pieniądze żyć jak król przez 3 miesiące.

 

:kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

To zaskoczenie typu "O kurwa Polska to nie Azja" jakie miała wyobrażenie, że napierdalamy tu na wielbłądach i co chwila będą strzelaniny?

Ale moge się mylić bo przeczytałem a nie umiem angielskiego :kekeke:

Android to jednak ssie po same kurwa kule. Mam karte SD 32G która jest nieprzydatna bo mój Neffos nie pozwala na zapisywanie na karcie SD aplikacji, Netflix nie pozwala na ściągnięcie na karte, no kurwa serio?

Odnośnik do komentarza

W zasadzie to nic nowego... w trash talkingu na Twitterze generalnie jest dość słaby.

 

Hm... ShowMax póki co nieźle dystansuje Netflixa. Ciekawe, czy to tylko efekt "nowego" i będą w stanie dłużej utrzymać taki stan :-k

 

Edit: mój błąd, dane za dużo nie mówią, bo to tylko wejścia na strony, a nie subskrybenci :roll:

Odnośnik do komentarza

 

Bardzo dobrze napisał. A Ty co? Zborewiczałeś całkiem? Maść na ból dupki? Kurwa jak mnie ostatnio wkurwia brak dystansu ludzi.

 

Mi tym wpisem przypomniały się czasy gimnazjum i żarty typu "twoja stara". To moim zdaniem po prostu żenua i tyle :P.

I co Ci chodzi z tym Borewiczem? :/ Poglądów podobnych do niego nie mam :P.

Odnośnik do komentarza

Showmax ma bardzo mało w ofercie, jedyne co ich teraz ratuje to nowy sezon Fargo. Ja tam z Netflixa jestem bardzo zadowolony, ale skończę Most dziś i nie wiem co dalej. Może ten Mad Men, tylko 7 sezonów aż :(.

Może stąd moje niezadowolenie że jednak wolę filmy. A tych wchodzi raptem kilka tygodniowo, z czego zwykle jeden mnie zainteresuje a może drugi obejrzę "bo jest".
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...