Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzisiaj start na Zanzibar <3

Jestem przerażony lotem...

masz jakąś rozpiskę zrobioną? :> gdzie nocujesz? jestem ciekaw szczegółów :)

 

no i jak to 9 lądowań? :| :| :|

Z jakich stron z tanimi latami korzystacie? W sumie wybrałbym się na jakiś weekend do Holandii i jakby się udało jakieś promocyjne bilety znaleźć byłoby fajnie.

najlepsze www.flipo.pl -> wejdź sobie w oferty specjalne

 

a tak to skyscanner.pl i fru.pl. Zawsze też warto przeglądać sobie ryanaira i wizzaira i zerknać na fly4free

 

 

Startuje z Wrocławia i lecę do Warszawy, z Warszawy lecę do Brukseli a stamtąd jadę autokarem do Luksemburga (5 godzin podróży w sumie). Z Luksemburga lecę do Monachium, z Monachium do Muscatu a z Muscatu na Zanzibar. Z Zanzibaru do Muscatu z Muscatu do Mediolanu, z Mediolanu do Luksemburga z Luksemburga autokar do Bruklseli a z Brukseli lot do Gdańska :rotfl: Z Gdańska spokojnie Polskimbusem do Wrocławia :kekeke: Koszt transportu to 1100 zł

Odnośnik do komentarza

 

to będzie dobry rok koncertowo, bilety na Deep Purple i Queen zakupione. Tylko szczuplejszy o 1,8k zł.

Daj znać jak będziesz obchodził w tym roku 50. urodziny, żebym życzeń nie zapomniał złożyć ;)

 

50 to nie, ale też okrągła data w tym roku :(

Odnośnik do komentarza

oszfak, ale trip :lol: specjalnie tak sobie to wymysliles? jakies dluzsze postoje masz w Brukseli / Luksemburgu / Monachium, czy co? :D

 

Generalnie dorwałem lot z Luksemburga za 900 zł na Zanzibar. Więc do tego Luksemburga jakoś dostać się trzeba xD Więc tani lot z Wro do Wawy a potem z Wawy do Brukseli (70 zł razem) autokar z jednego lotniska na drugie (5 euro) w Monachium jesteśmy 6 godzin (już mam plan że jedziemy na miasto) bo przesiadamy się na chyba coś większego (?) w końcu 7 godzin w powietrzu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Dzisiaj start na Zanzibar <3

Jestem przerażony lotem...

masz jakąś rozpiskę zrobioną? :> gdzie nocujesz? jestem ciekaw szczegółów :)

 

no i jak to 9 lądowań? :| :| :|

Z jakich stron z tanimi latami korzystacie? W sumie wybrałbym się na jakiś weekend do Holandii i jakby się udało jakieś promocyjne bilety znaleźć byłoby fajnie.

najlepsze www.flipo.pl -> wejdź sobie w oferty specjalne

 

a tak to skyscanner.pl i fru.pl. Zawsze też warto przeglądać sobie ryanaira i wizzaira i zerknać na fly4free

 

 

Startuje z Wrocławia i lecę do Warszawy, z Warszawy lecę do Brukseli a stamtąd jadę autokarem do Luksemburga (5 godzin podróży w sumie). Z Luksemburga lecę do Monachium, z Monachium do Muscatu a z Muscatu na Zanzibar. Z Zanzibaru do Muscatu z Muscatu do Mediolanu, z Mediolanu do Luksemburga z Luksemburga autokar do Bruklseli a z Brukseli lot do Gdańska :rotfl: Z Gdańska spokojnie Polskimbusem do Wrocławia :kekeke: Koszt transportu to 1100 zł

 

i zdąrzasz pan?

Odnośnik do komentarza

Nie opuszczam wyspy, bo raczej mam zamiar chillować. Chcemy zwiedzić Stone Town, Prison Island, plantacje przypraw a tak to obowiązkowo Rock Restaurant oraz plaże które się tam znajdują. Jeden nocleg mamy w Jambiani a drugi w Nungwi (bo tam ponoć są najpiękniejsze plaże) ofc biorę ze sobie maskę do snoorkingu.

 

@Morpheus kurde co kogoś spotykam to ma ziomeczków na Zanzi. Ale słyszałem, że tam jest jedna Polska wioska to i możliwe. Jak już pisałem spanie jest, ale nadal mamy problemy z transportem, bo niby mamy "zaprzyjaźnionego" Beach Boya ale kurde drogawo wychodzi.

 

@Misiek tak

Odnośnik do komentarza

Gorzej jak przy tak zaplanowanej trasie będzie jakieś opóźnienie.

No wczoraj taki Wizzair lecący do Brukseli zawrócił bo uderzył w niego piorun i byłoby to mocno chujowe zagranie ze strony pogody, gdyby się powtórzyło :keke: No i oczywiście mam w swoich podróżach "górke" czasową.

Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj start na Zanzibar <3

Jestem przerażony lotem...

 

Moje ziomeczki prowadzą tam Surf House w Paje. Jakbyś nie miał gdzie kimać daj znać :P

 

 

Aaa, czemu nie pisałeś 2 lata temu :P Byłem właśnie w Paje ;)

Nie opuszczam wyspy, bo raczej mam zamiar chillować. Chcemy zwiedzić Stone Town, Prison Island, plantacje przypraw a tak to obowiązkowo Rock Restaurant oraz plaże które się tam znajdują. Jeden nocleg mamy w Jambiani a drugi w Nungwi (bo tam ponoć są najpiękniejsze plaże) ofc biorę ze sobie maskę do snoorkingu.

 

@Morpheus kurde co kogoś spotykam to ma ziomeczków na Zanzi. Ale słyszałem, że tam jest jedna Polska wioska to i możliwe. Jak już pisałem spanie jest, ale nadal mamy problemy z transportem, bo niby mamy "zaprzyjaźnionego" Beach Boya ale kurde drogawo wychodzi.

 

@Misiek tak

Podróżuj busami, jest mega tanio, ale będą Cię na 100% próbowali ojebać :) Akurat do Jambiani i Nungwi powinny być autobusy z napisem, więc nie będziesz miał problemu, ja miałem przystanek na środku trasy, więc ciężko było ogarnąć, który mój :/

 

Jak coś to na plantacje mogę Ci polecić ziomeczka, u którego ja byłem. W ogóle zrobiłem Prison Island i plantacje w pół dnia, i chyba łącznie za cały dzień z przejazdami taxą zapłaciliśmy... 50 dolców? Najtańsze opcje z różnych firm było po 90 dolców, my to ogarnęliśmy przez właściciela hotelu z AirBnB, też może spróbuj.

 

Rock Restaurant podobno mocno przereklamowane.

 

Nie zdziw się przypływami i odpływami, robi to wrażenie jak woda spierdala na 2 km ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Dzisiaj start na Zanzibar <3

Jestem przerażony lotem...

 

Moje ziomeczki prowadzą tam Surf House w Paje. Jakbyś nie miał gdzie kimać daj znać :P

 

 

Aaa, czemu nie pisałeś 2 lata temu :P Byłem właśnie w Paje ;)

 

Nie wiedziałem, że korba im walnęła, sprzedali wszystko co mieli i wyjechali na koniec świata :P Dowiedziałem się dopiero z pół roku temu.

Odnośnik do komentarza

@Reaper liczyłem właśnie że na miejscu jak obejdziemy hotele to znajdziemy coś taniej. Co do odpływu to zdaje sobie sprawę xD Ponoć najlepiej od rana się wykąpać a później zwiedzać.

Rano może jeszcze nie być parawanów rozstawionych na plaży :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Za te pieniadze mialbys dwa tygodnie w Mielnie i to tak pod kurek (bez oszczedzania: ryba dziennie, kebab, piwo), a ty wybrales jakas wioche w Afryce do ktorej bedziesz sie przesiadal siedem razy dziennie w miedzy czasie ogladajac uprawe pieprzu xD

Nawet sie nie zdazysz opalic, po co takie wakacje? I jak sie bedziesz tarabanil z parawanem?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...