Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

jmk Ty przy swojej niedowadze masz dietę składająca sie z kubka wody i pire z marchewki? I to jest niby dla Ciebie zdrowe?

Nie mam ograniczenia w ilosci ;) ale wiadomo, ze to niedobre to jem tyle, zeby nie glodowac. I to pierwszy etap diety, po 10 dniach wjeżdża wiecej produktow, potem wiecej itp.y ;)

 

comment_KKMQfYhZ8dWQbxVCoF3mkrW42HASpUAw

Odnośnik do komentarza

 

Filmy, które wymieniłeś ajer są dla mnie dobre, lepsze, ok. Acz do T2 się nie umywają. Ok, Matrix 1 fantastyczny, później filozoficzne, przynudnawe miejscami filmidło efekciarskie.

 

Uwe już nie będzie kręcił, zrezygnował.

Assasyn mocno zawiódł.

zgadzam się, dla mnie T2 to film chyba nie do doścignięcia, a pozycje przez Ajera wymienione chociaż dobre, to T2 do pięt nie dorastają. Terminator był genialny w każdym aspekcie. W dodatku Ajer daje 'świetne' tytuły, które mają w jakiś sposób równać się do T2 ze względu na scene pościgów, albo pomysł - serio?

 

 

Nie ze względu, a podkreślam te rzeczy, które je wyróżniały. Mógłbym bardziej się rozpisać, ale chyba każdy zna te filmy?

 

To co do tej pory jest ekranizowane to rozrywka czysta i takie też były komiksy na podstawie, których są filmy.

Nie zgodzę się. Ostatni Kapitan Ameryka jest w końcu oparty na Civil War, gdzie był szereg wątków o bardzo ciekawym tle historycznym i naprawdę mądrze napisanych. To, że się nie znaleźli w adaptacji filmowej, to IMO sygnał, że w najbliższych latach Marvelowi będzie klimatem dużo bliżej do Batmana Schumachera niż Batmana Nolana.

 

 

To wyjątek, no i właśnie - wzięli historię, która przeniesiona mogłaby być tylko jako serial żeby zachowała sens, więc zrobili z tego rozrywkę ;)

A i drugi Mortal Kombat był spierdolony jak nie wiem. Jedynka bardzo aprobuję, ale dwójkę trzeba zobaczyć nie za małolata by skumać, że zjebana :D

No i mam Macbooka Air. Śliczne cholerstwo :wub:

 

Jak ja cenię takie detale jak elegancki sposób w jaki Apple pakuje swoje produkty. To niby nic, ale nie każdy to robi, a mogliby. To samo miałem jak kupiłem gamingowego lapa MSI. Spakowany w pudełko a la broń :D

Odnośnik do komentarza

Kurwa szczerze mówiąc mam troche ciężko pod kopuło więc się wyżalę.

 

Wróciłem w zeszły piątek z Amsterdamu, w sobotę ogarnąłem auto wstępnie i pojechałem do rodziców na działeczke ale chujowa pogoda. Wróciłem w środę, czw i pt w robocie i w poniedziałek znów lecę do Amsterdamu - tym razem na całe 2 tygodnie. Troche kurwa rzadko bywam w domu, a jestem pod tym względem timonem i uwielbiam być w domu z żoną i dzieciakami. I mnie to męczy. Wiadomo, że to nie to gówno Majkrosoftowe w Warszawie i widać jakiś koniec ale troche se czasem mogę postękać chyba :)

Odnośnik do komentarza

No powiedzmy ze chodzi o zagraniczne. Chociaz w ogole te sequele PRLowskich seriali i filmow sa naprawde chujowe, Rys i 40-latek byly slabe. Mnie ten PRLowski humor zupelnie nie bawi, a takie lekko pol smieszne przedstawianie zycia w totalitarnym ustroju jest IMO niebezpieczne i szkodliwe

Odnośnik do komentarza

No powiedzmy ze chodzi o zagraniczne. Chociaz w ogole te sequele PRLowskich seriali i filmow sa naprawde chujowe, Rys i 40-latek byly slabe. Chociaz mnie ten PRLowski humor zupelnie nie bawi, a takie lekko pol smieszne przedstawianie zycia w totalitarnym ustroju jest IMO niebezpieczne i szkodliwe

a Ucho Prezesa pewnie oglądasz

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...