Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa szczerze mówiąc mam troche ciężko pod kopuło więc się wyżalę.

 

Wróciłem w zeszły piątek z Amsterdamu, w sobotę ogarnąłem auto wstępnie i pojechałem do rodziców na działeczke ale chujowa pogoda. Wróciłem w środę, czw i pt w robocie i w poniedziałek znów lecę do Amsterdamu - tym razem na całe 2 tygodnie. Troche kurwa rzadko bywam w domu, a jestem pod tym względem timonem i uwielbiam być w domu z żoną i dzieciakami. I mnie to męczy. Wiadomo, że to nie to gówno Majkrosoftowe w Warszawie i widać jakiś koniec ale troche se czasem mogę postękać chyba :)

sprzedawaj drzwi

Odnośnik do komentarza

 

Nie ma lepszej niż ta:

 

http://i.imgur.com/gQYLk4x.jpg

Widziałem już ją wcześniej, ale dopiero teraz zauważyłem, że cheaterska i wyświetla ukryte atrybuty.

 

 

Hm? Te potencjał itp. to jest od scouta :>.

 

 

Dostałem skierowanie do okulisty przez to bóle głowy :-k.

Mnie tak skierowano w podstawówce i miałem bóle głowy przez wadę wzroku :P. Musiałem się mocniej skupiać czytając coś z tablicy itp. i to przez to :P.

 

 

I co Ci na to poradzili?

Mnie się wzrok pogarsza to prawda, ale to przez steryd, już mi schodzą z dawki na prawie najniższą, bo za dużo skutków ubocznych u mnie wychodzi.

Odnośnik do komentarza

 

No powiedzmy ze chodzi o zagraniczne. Chociaz w ogole te sequele PRLowskich seriali i filmow sa naprawde chujowe, Rys i 40-latek byly slabe. Chociaz mnie ten PRLowski humor zupelnie nie bawi, a takie lekko pol smieszne przedstawianie zycia w totalitarnym ustroju jest IMO niebezpieczne i szkodliwe

a Ucho Prezesa pewnie oglądasz

Nie, z opisow brzmi jak jakies uberraczysko. Nie mam telewizora od paru lat, czekanie na odcinek przez tydzien is sooo 20th century

Odnośnik do komentarza

Dostalem kod do HBO Go z gulagu i rozkminiam co tam warto obejrzec. Na pewno dokoncze se The Wire, a na pierwszy rzut oka rzucilo mi sie Generation Kill (ale do tego pewnie nie przekonam baby) i Mad Men. Co tam jeszcze majo fajnego w stajni zeby obejrzec we dwoje?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...