Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To co do tej pory jest ekranizowane to rozrywka czysta i takie też były komiksy na podstawie, których są filmy.

Nie zgodzę się. Ostatni Kapitan Ameryka jest w końcu oparty na Civil War, gdzie był szereg wątków o bardzo ciekawym tle historycznym i naprawdę mądrze napisanych. To, że się nie znaleźli w adaptacji filmowej, to IMO sygnał, że w najbliższych latach Marvelowi będzie klimatem dużo bliżej do Batmana Schumachera niż Batmana Nolana.

Odnośnik do komentarza

Powoli się zabierają za Gearsów. Tam w zasadzie nawet nie muszą wsadzać Marcusa, może mignąć gdzieś w tle. Ale musiałby być to film ciężki, mroczniejszy (coś jak wyjąć marinsów z Obcego 2) a nie latanka-strzelanka.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mortal Kombat raczej :P.

Aprobuję. Obydwa filmy i serial lubię.

 

Ale tak na poważnie? No przecież Annihilation nawet jako film klasy B słabo wypada ;)

 

No poważnie. :D W sumie to już daaaaaaaaaaaaaawno temu oglądałem, ale uważam, że był całkiem spoko.

 

Myślę, że jakbyś obejrzał teraz ponownie to byś zmienił zdanie :D

Odnośnik do komentarza

To odśwież, możliwe że zmieni Ci się pogląd. :D

 

Pamiętam jak to oglądałem, mając z 14-15 lat (1999 rok chyba). Wypożyczyliśmy to z kumplem na VHS-ie i oglądaliśmy pełni podjary, ile postaci tam wsadzili i w ogóle wow!

 

Kilka lat temu obejrzałem ponownie i nie wiedziałem, gdzie wzrok schować ;)

Odnośnik do komentarza

z ekranizacji to ostatnio widziałem Warcrafta, niby ok, ale jednak nie do konca
Podobnie będzie z Starcraftem, o ile będą kręcić (jako trylogię proszę, każda kampania po filmie, premiera wszystkich trzech tego samego dnia, zajebisty chwyt marketingowy).
A chciałbym zobaczyć i uważam, że by wypaliło Diablo, serio. Fabuła jest tam prosta jak kij od szczotki, dlatego film nie będzie niczym wiecej niz dobrym filmem akcji.

Odnośnik do komentarza

Warcraft- nudny, słaby.

Diablo? Co nakręcą? Jak gość biega z mieczem tudzież toporem? To już powinni nakręcić kilka wersji, żeby każdy mógł wybrać jaką postać chce oglądać ;)

Do już sensowniejsza nakrętka to był Doom, niż Diablo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...