Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 dni urlopu i ma się 9 dni wolnego - chyba naturalne, że kupa ludzi sobie majówkę wydłużyła ;)

 

Ja zastosowałem inny trik - pozdro z centrum krwiodastwa ;) Chociaż ciężko to jak zawsze nazwać wolnym dniem, bo zaraz jadę wymienić opony, później fryzjer, później dwie rozmowy o pracę ;)

Odnośnik do komentarza

Jak komuś się podobali pierwsi Strażnicy (Scorpio pewnie nie, wiadomo :roll:) to dwójką będzie zachwycony. Jeżeli miał jakiekolwiek inne wrażenia to raczej wręcz przeciwnie.

Tu sie akurat zdziwisz, bo bylem nawet w kinie i mi sie podobalo ;) Na filmwebie dalem 7, wiec calkiem sporo :)

Odnośnik do komentarza

To był taki żarcik, nawiązujący do tego, że niby nic Ci się nie podoba ;)

 

 

To nie jest tak ze mi sie nic nie podoba - tyle ze jak mi sie cos nie podoba, to zazwyczaj o tym pisze. Jak cos jest ok, to mam wyjebane i zazwyczaj nie chce mi sie drazyc tematu.

Odnośnik do komentarza

Strejndża zachwalałeś w 3D, a pierwszych Gwardianów oglądałem w TV, więc byłem ciekaw czy może warto dołożyć te 3 zł do biletu :-k

 

Tylko Strange był kręcony nie dość, że tymi dojebanymi kamerami IMAX coś tam czyde to jeszcze sceny były tak zrobione by było widać co się dzieje. W Strażnikach wszystko zapierdala jak są walki, podejrzewam że w czyde bym dostał epilepsji lekkiej.

Odnośnik do komentarza

Jak komuś się podobali pierwsi Strażnicy (Scorpio pewnie nie, wiadomo :roll:) to dwójką będzie zachwycony. Jeżeli miał jakiekolwiek inne wrażenia to raczej wręcz przeciwnie.

Strażnicy są ołsom. Ostatni chadzam i słucham muzyczki z pierwszej i drugiej części. Mam na tel, w domu i w samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...