Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zajechałem sobie do Tesco w Dobrym Mieście i ku mojemu zdziwieniu był na półce Hopken! Hopken! 2.0 :) w Olsztynie nie znalazłem, a w takiej dziurze było :) dwie buteleczki zakupione :)

Chyba jakaś inwazja Browaru Golem na Tesco, najbliższe mam w takiej metropolii jak Kazimierza Wielka i widziałem właśnie dziś, ale pisaliśta że kijowe, to nie kupiłem :(

Odnośnik do komentarza

Wypadlem jakis czas temu z obiegu. Kim jest ten Adam Andruszkiewicz i jego endecja? Bo widze, ze przejmuje miejsce Wiplera i Bekowicza (w sensie znajomi na fejsie lajkujo).

Jeden z najbardziej rakowych posłów, którzy weszli do Sejmu z Kukizem. Nacjololo.

https://www.youtube.com/watch?v=JKwpcQWRsmEczołem wielkiej Polsce i te inne pierdoły. Antyunijny, nie wolnościowy gospodarczo, konserwatysta, no generalnie to chyba opcja gorsza od PiSu :keke:.

Pewnie odeszli, bo Wipler niby karierę skończył po aferze z żoną, logiem itd., więc pewnie kucowskie profile już tak nie reklamują wolnejpolski czy red is bad :keke:

 

https://www.youtube.com/watch?v=fJBOjCam0o4o kurde, te coś ma 5 milionów wyświetleń, tyle łapek w górę i te komentarze tam...

Odnośnik do komentarza

Wez stresc afery Wiplera, bo to pewnie jakas niezla inba :D

 

Ci wspolczesni narodowcy to jakas aberracja. Kiedys te hasla rzucali naspidowani skinheadzi #szczery, a teraz takie wywloki jak ten, Winnicki albo Zawisza hehe. Antifa powinna ich rozliczyc na ulicy.

Odnośnik do komentarza

No jego żona była asystentka w europarlamencie i byla afera z jej lotami, bo za bilety placila jakas fundacja, której członkiem byl Piwler. Ogólnie on mocno te srodowisko kucowskie robil na kase, bo ta zmiana nazwy i loga to ponoć tez chodziło o jego kieszeń. Do tego mocno reklamowal te strony typu właśnie wolnapolska czy RedisBad.

 

Ogólnie Korwina można nie lubić, ale on jest chociaż szczerze wolnosciowy gospodarczo, a poglądy na zycie ma jakie ma, ale sam nacjololo nie jest. Wipler ich w zlym kierunku prowadził, bo zamiast o podatkach bylo o islamie, o inwazji i hurr durr wielka Polska.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...