Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam wasz młodzieńczy entuzjazm, ja chyba stetryczałem do końca, bo nie pamiętam kiedy oglądałem coś, co mi się tak podobało, że dałbym nawet to przysłowiowe 9 na filmwebie. Nawet jak mi się coś podoba, to zawsze mam jakieś ale, i mi minusy przesłaniają plusy :-k

 

Zresztą z książkami mam ostatnio identycznie.

Odnośnik do komentarza

Podziwiam wasz młodzieńczy entuzjazm, ja chyba stetryczałem do końca, bo nie pamiętam kiedy oglądałem coś, co mi się tak podobało, że dałbym nawet to przysłowiowe 9 na filmwebie. Nawet jak mi się coś podoba, to zawsze mam jakieś ale, i mi minusy przesłaniają plusy :-k

 

Zresztą z książkami mam ostatnio identycznie.

W sumie mam podobnie. Inna sprawa, że ostatnio w ogóle nie jestem w stanie nic oglądać, bo na filmach okropnie się nudzę i nie moge się skupić :/.

 

Chyba jedyna dwa filmy, które mi się bardzo podobały w ostatnich latach (mówię o kinie holywoodzkim, którego współczesnej wersji kompletnie nie trawię i nie jestem w stanie oglądać) to Mad Max (chyba jedyny raz w życiu poszedłem na premierę na tak gigantycznym wewnętrznym hajpie, a wyszedłem na jeszcze większym ;)) i Django (bo QT zabrał się za coś, co lubię, i pokazał to tak, jakbym chciał, żeby pokazał ;)).

Odnośnik do komentarza

Ostatnia gra w którą grałem i z czystym sumieniem mógłbym dać 10/10 to Strange Life. Naprawdę byłem w dużym, pozytywnym szoku. Pewnie wzięło się to stąd, że od ponad 10 lat w dobrą przygodówkę nie grałem :)

 

A z filmów - the Circle. Niska ocena na filmwebie, a mi się zajebiście podobał. Może nie 10, ale 9/10 spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Ja odszedłem od przyznawania czemuś ocen, totalnie nie umiem się odnaleźć w systemie i odróżnić czemu akurat to jest 7, a tamto 8. Wolę przeczytać czyjeś wrażenie, olać oceny i ewentualnie zerknąć na Rotten Tomatoes gdzie system mi pasuje.

 

A tu się jaram bo kurde, czytałem te wszystkie komiksy w sumie prawie 20 lat temu więc dla mnie to spełnianie marzeń dzieciństwa, jak się nie jarać :) ?

Odnośnik do komentarza

Podziwiam wasz młodzieńczy entuzjazm, ja chyba stetryczałem do końca, bo nie pamiętam kiedy oglądałem coś, co mi się tak podobało, że dałbym nawet to przysłowiowe 9 na filmwebie. Nawet jak mi się coś podoba, to zawsze mam jakieś ale, i mi minusy przesłaniają plusy :-k

 

Zresztą z książkami mam ostatnio identycznie.

Chyba tak. ;)

To chyba nie jest kwestia starości, ale wtórności tego co kręcą. Albo jest słabe coś albo już gdzieś to było.

Odnośnik do komentarza

Ostatnia gra w którą grałem i z czystym sumieniem mógłbym dać 10/10 to Strange Life. Naprawdę byłem w dużym, pozytywnym szoku. Pewnie wzięło się to stąd, że od ponad 10 lat w dobrą przygodówkę nie grałem :)

 

A z filmów - the Circle. Niska ocena na filmwebie, a mi się zajebiście podobał. Może nie 10, ale 9/10 spokojnie.

oceniaj grę na 10/10

pomyl jej nazwę :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

A tu się jaram bo kurde, czytałem te wszystkie komiksy w sumie prawie 20 lat temu więc dla mnie to spełnianie marzeń dzieciństwa, jak się nie jarać :) ?

 

Bo ja wiem? Bo robią to hurtowo, nie ma tego stopniowania przyjemności, co pozwalałoby się rozkoszować każdym fragmentem? Ja ani się nie obejrzałem, a tu osiem Spider-manów, kilkanaście X-manów, niezliczone Marvelowskie spin-offy - to pasuje do serialu, a nie do kinowych filmów (pomijając jeszcze seriale Netfliksa) :>

Odnośnik do komentarza

 

Ostatnia gra w którą grałem i z czystym sumieniem mógłbym dać 10/10 to Strange Life. Naprawdę byłem w dużym, pozytywnym szoku. Pewnie wzięło się to stąd, że od ponad 10 lat w dobrą przygodówkę nie grałem :)

 

A z filmów - the Circle. Niska ocena na filmwebie, a mi się zajebiście podobał. Może nie 10, ale 9/10 spokojnie.

oceniaj grę na 10/10

pomyl jej nazwę :keke:

 

Standard :D Kompletnie nie mam pamięći do nazwisk i tytułu. A na telefonie ciężko się upewnić w trakcie pisania posta :D

Odnośnik do komentarza

A ja obejrzałem wszystkie części X-menów :8 Musiałem to zrobić, bo jak byłem w kinie teraz na Loganie to niektórych rzeczy nie ogarniałem :D.

Połączenie filmów oraz komiksu. W sensie nawiązań i odwołań. Bo w stosunku do filmów oraz komiksów zrobili mix. Całkiem sensownie zresztą.

Odnośnik do komentarza

 

A tu się jaram bo kurde, czytałem te wszystkie komiksy w sumie prawie 20 lat temu więc dla mnie to spełnianie marzeń dzieciństwa, jak się nie jarać :) ?

 

Bo ja wiem? Bo robią to hurtowo, nie ma tego stopniowania przyjemności, co pozwalałoby się rozkoszować każdym fragmentem? Ja ani się nie obejrzałem, a tu osiem Spider-manów, kilkanaście X-manów, niezliczone Marvelowskie spin-offy - to pasuje do serialu, a nie do kinowych filmów (pomijając jeszcze seriale Netfliksa) :>

 

 

Ale co ma hurt do tego? Czy tracą na jakości w ten sposób? Niektóre były beznadziejne moim zdaniem (Obydwa Thory, trzeci Iron Man, Avengers 2 miał masę złych momentów...), ale mnie to właśnie cieszy. Jako dzieciak chodziłem co tydzień do kiosku bo jednego tygodnia był Batman, innego Spider-Man, X-meni, etc etc.

 

Z tym ani się obejrzałem nie przesadzajmy, przecież Spider-Many Raimiego to się zaczęły w 2002 :P

 

No i w dzisiejszym świecie możesz oglądać kiedy chcesz, masz ochotę to rozbij sobie filmy na jeden w roku :)

 

 

To chyba nie jest kwestia starości, ale wtórności tego co kręcą. Albo jest słabe coś albo już gdzieś to było.

 

A to już typowa starość ;) "Nic się nie da wymyślić, wszystko już było" :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...