Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach stawianiu sobie celów w życiu, planuję w tym tygodniu dobić do 3000 plusów na forum CMF.

 

Będę wdzięczny za okazane przez Was wsparcie, w postaci wsparcia mnie plusami, gdyż chciałbym w tym tygodniu dobić do 3000 plusów na forum.

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Jaki cyrk na Centralnym xD

Tuske jedzie z Gdańska pendolino i na peronie spotkali się jego zwolennicy i przeciwnicy. Zaraz się zaczną prać albo ktoś spadnie z peronu pod pociąg.

 

Taki mamy klimat :roll:

 

Tymczasem w takiej Holandii czy Skandynawii politycy do pracy jeżdżą komunikacją miejską, czy rowerami i nikt im krzywdy nie robi.

Odnośnik do komentarza

 

Korzyść z tego taka, że przynajmniej skończy sie ujadanie fanów Realu na rzekome promowanie Barcy. No chyba, że pojawi się moralność Kalego.

Nie kojarzę, żadnego fana Realu, który by tak mówił na tym forum :-k

 

EDYTA - doczytałem, że jest FYM :kekeke: chyba że trolluje ;)

 

Jak zawsze po LM miałem dzisiaj w rano w pracy analizę całego światowego futbolu :kekeke: Powtórki video powinny być przy:

- bramce z podejrzeniem spalonego/ręki/faulu

- rzucie karnym

- czerwonej kartce (czy też drugiej żółtej - sędzia musi być przy niej pewny, jeśli tak wypacza mecz)

- goal line to powinien już być od 5 lat co najmniej

 

Ja bym to rozwiązał challenge'ami, tak jak to jest w tenisie, że każdy trener/kapitan ma 2-3. Wtedy sędzie pauzuje grę, mikrofonem konsultuje się z budką video i w ciągu 30-60 sekund jest wszystko jasne.

 

BTW, tak sobie przypomniałem, że FM jest najlepszym scoutem świata ;) http://www.cmrev.com/talenty/fm2006/Robert-Lewandowski_1.html

Podoba mi się :-k i w czasie sprawdzania cały stadion klaszcze ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja bym to rozwiązał challenge'ami, tak jak to jest w tenisie, że każdy trener/kapitan ma 2-3. Wtedy sędzie pauzuje grę, mikrofonem konsultuje się z budką video i w ciągu 30-60 sekund jest wszystko jasne.

Też tak myślałem do meczu Barcelona-PSG.

Wyobraź sobie, że np. wczoraj Ancelotti ma 2-3 challenge. Co anuluje: pierwszą bramkę ze spalonego, drugą bramkę ze spalonego, czerwoną kartkę dla Vidala czy sytuacje z brakiem czerwonej dla Casemiro?

A chyba tych błędów było więcej. Mecz Barcelony z PSG to już w ogóle aberracja, tam Emery musiałby mieć z 6 takich możliwości, by anulować wszystkie krzywdzące PSG decyzje sędziego.

Odnośnik do komentarza

O nie, za taki avatar to Reaper plusik się należy.


 

 

Wyobraź sobie, że np. wczoraj Ancelotti ma 2-3 challenge. Co anuluje: pierwszą bramkę ze spalonego, drugą bramkę ze spalonego, czerwoną kartkę dla Vidala czy sytuacje z brakiem czerwonej dla Casemiro? A chyba tych błędów było więcej. Mecz Barcelony z PSG to już w ogóle aberracja, tam Emery musiałby mieć z 6 takich możliwości, by anulować wszystkie krzywdzące PSG decyzje sędziego.

 

Gdyby challenge okazał się skuteczny (sędzia się pomylił) to liczba challenge'ów by się nie zmniejszyła i trener nadal miałby do dyspozycji startową pulę. Tylko w przypadku, gdyby okazało się, że sędzia ma rację, byłby minus 1.

Odnośnik do komentarza

 

Ja bym to rozwiązał challenge'ami, tak jak to jest w tenisie, że każdy trener/kapitan ma 2-3. Wtedy sędzie pauzuje grę, mikrofonem konsultuje się z budką video i w ciągu 30-60 sekund jest wszystko jasne.

Też tak myślałem do meczu Barcelona-PSG.

Wyobraź sobie, że np. wczoraj Ancelotti ma 2-3 challenge. Co anuluje: pierwszą bramkę ze spalonego, drugą bramkę ze spalonego, czerwoną kartkę dla Vidala czy sytuacje z brakiem czerwonej dla Casemiro?

A chyba tych błędów było więcej. Mecz Barcelony z PSG to już w ogóle aberracja, tam Emery musiałby mieć z 6 takich możliwości, by anulować wszystkie krzywdzące PSG decyzje sędziego.

 

 

Nie wiem jak w tenisie, bo nie oglądam, ale w takim NFL challenge trenera, który okazał się słuszny nie zostaje "zużyty".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...