Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa panowie, zagwozdka :)

 

Pięć lat prowadziłem GKS Katowice, zrobiłem majstra. Zatrudnił mnie AFC Bournemouth który spadł z Premiership - sprowadziłem super młodych szpilerów którzy porządzili i wygrali Championship. Właśnie jestem w trakcje ME 2020 gdzie prowadzę Rumunię i przyszła oferta z Ajaksu Amsterdam. Chyba z racji mojej nowej pracy i tego, że nawiedzam teraz to miasto regularnie to wezmę, ale jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Nie chcesz z młodymi szpilerami grać w Premiership? :-k


U mnie się okazało, że taktyka, którą rozpierdalam ligę portugalską, niekoniecznie będzie dobra na Manchester City :kekeke: 0-4 i 0-1 i odpadamy w ćwierćfinale. Ale spoko, jest nauka, w przyszłym sezonie będzie lepiej :) Teraz dogrywamy ligę i czas pierdolnąć jakimś grubym transferem. Chociaż sam nie wiem kogo sprowadzać, bo mam takich koksów na większości pozycji i to under24, że to głowa mała :-k

Odnośnik do komentarza

 

Gacek, splonkowałeś szramka? :)

Nie, razemowcy są zabawni, z takiego lolcontentu się nie rezygnuje patrząc po wewnętrznej ;)

Na jego wątpliwości z livescora gdzieś tam odpowiedziałem.

 

No własnie nie odpowiedziałeś i nie mogę się doczekać - Kassai nie zna przepisów czy ktoś mu szeptał w uszko jakie decyzje ma podejmować?

Odnośnik do komentarza

 

 

Gacek, splonkowałeś szramka? :)

Nie, razemowcy są zabawni, z takiego lolcontentu się nie rezygnuje patrząc po wewnętrznej ;)

Na jego wątpliwości z livescora gdzieś tam odpowiedziałem.

 

No własnie nie odpowiedziałeś i nie mogę się doczekać - Kassai nie zna przepisów czy ktoś mu szeptał w uszko jakie decyzje ma podejmować?

 

Do jednej słuchawki szeptał techniczny- on kazał czerwo dać Vidalowi, do drugiej- Florek.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dietetyczna kolacja. Papryczki jalapeno faszerowane ricottą z miętą.


 

 

Gacek, splonkowałeś szramka? :)

Nie, razemowcy są zabawni, z takiego lolcontentu się nie rezygnuje patrząc po wewnętrznej ;)

Na jego wątpliwości z livescora gdzieś tam odpowiedziałem.

 

No własnie nie odpowiedziałeś i nie mogę się doczekać - Kassai nie zna przepisów czy ktoś mu szeptał w uszko jakie decyzje ma podejmować?

 

On niech lepiej do skoków narciarskich wraca!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...