Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No to zawsze jest jakis prog przecież ustalony. Szczegóły w linku.

 

http://money.cnn.com/2017/04/18/news/economy/france-tax-rich-election-melenchon/index.html

 

Co do reszty postulatów to widziałem po prostu grafikę z podsumowaniem. 4 dni pracy, minimalna 16% w górę i więcej dni wolnych xD. Jedyne co było okej to odnawialna energia i inwestycje w nia, do 2050 plan ze 100% energii ze źródeł odnawialnych.

Naprawdę jak szanuję lewicowe postulaty światopoglądowe i z wieloma sie zgadzam, tak niestety w ekonomię nie potrafią. To kandydat ze skrajnymi poglądami, ale istnieje spora szansa na druga ture Le Pen vs Macron, to byloby zle dla świata.

Odnośnik do komentarza

 

 

No to zawsze jest jakis prog przecież ustalony. Szczegóły w linku.

No wiesz, to nie Macron postuluje (który nie jest taki lewicowy), tylko kandydat komunistów Melenchon ;)

A co do czasu pracy to widziałem opracowania, wedle których krótszy (3/4 dniowy tydzień pracy) byłby bardziej efektywny. Patrząc po niektórych z moich szefów nie sposób się nie zgodzić ;)

Odnośnik do komentarza

Kurde. Faktycznie. Nazwiska mi sie jebly. Mój błąd :)

Jak kogos wwprowadziłem w błąd to przepraszam. Zmęczenie i brak snu dalo o sobie znac :).

Co nie zmienia, ze to poważny kandydat, bo widziałem sondaz na 20% ostatnio.

Ogólnie to ta 1 tura bedzie mega ciekawa, bo 4 kandydatów ma okolice 20%. Ja liczę na Fillona.

Odnośnik do komentarza

 

 

Bukmacher na pagera dawał cynk z kursem, a na smartłocza ktoś jeszcze musiał :-k

Jahu się tym kiedyś chyba bawił więc pewnie ma tu jakiś udział

 

I wszystko jasne. Jahu jak mogłeś popsuć taki fajny mecz :/

 

 

Tylko że mój smart nie ma neta ;)

Pierwszą spokojnie wygrywa Le Pen drugą przegrywa 54-46 można stawiać domy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...