Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ani Vilanova, ani Lucho wychowankami Barcelony przeciez nie sa (nie byli), wiec to troche naciagana historia :)

 

Natomiast jesli chodzi o polityke kadrowo-transferowa, to przeciez do pierwszego skladu Barcelony co sezon dolacza przynajmniej jeden pilkarz, ktory nie wychowal sie w tym miejscu. Ze przypomne tylko ostatnie lata i transfery do klubu:

2012: Song, Alba

2011: Sanchez, Fabregas

2010: Afellay, Mascherano, Villa, Adriano

2009: Czygrynski, Zlatan, Maxwell

 

Zgadzam sie, ze ostatnie pokolenie wychowankow bylo, delikatnie mowiac, takie sobie. Ostatnim dobrym produktem La Masii byl (jest) Busquets no i Thiago, ale temu drugiemu akurat zabraklo cierpliwosci. I wlasnie dlatego druzyna szuka wzmocnien na zewnatrz :)

Odnośnik do komentarza

Luis Enrique oficjalnie zdementowal plotki o swoich przenosinach do Barcelony. W tym momencie glownym kandydatem do objecia posady szkoleniowca jest Gerardo Martino.

 

 

... aczkolwiek przed chwila pojawila sie baaaardzo ciekawa informacja - Hiddink rozstal sie z Anzi... - nie powiem - bylbym za :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Dwa mecze - dwa obronione karne. To nie moze byc przypadek ;)

 

A na powaznie. Valdes pracuje na to, zeby odchodzac z klubu byl pamietany jako doskonaly bramkarz, a nie jako ten, ktory popelnial farfocle za farfoclami. Ja tam wciaz po cichu licze na to, ze uda sie go przekonac, aby pozostal w zespole. A jesli nie to trudno - wtedy trzeba zrobic wszystko, zeby wyciagnac z Madrytu niechcianego Casillasa :)

Odnośnik do komentarza
Casillas w Barcelonie? Feno, odstaw ten stuff albo bierz połowę.

 

 

Też uważam, że to bardzo mało prawdopodobne, ale gdyby Ci ktoś napisał rok temu, że Casillas będzie regularnie przesiadywał na ławce i będzie tylko zmiennikiem jakiegoś Diego Lopeza, pewnie zareagowałbyś podobnie. A tu jednak... :)

 

 

ktoś oprócz mnie ogarnia w jakiej formie jest Victor Valdes? :o jestem mega zaskoczony, oczywiście w pozytywnym sensie.

 

 

Owszem, przy czym ja nie jestem jakoś bardzo zaskoczony. To są profesjonaliści pełną gębą. Tak samo nie dziwi mnie dobra forma i gra na 100% choćby Lewandowskiego czy Rooneya. A i Suarez jak wróci też pewnie będzie dawał z siebie wszystko.

Odnośnik do komentarza

Też nie wierzę w Casillasa w FCB, ale jeśli, podkreślam, jeśli przesiedzi rok na ławce to będzie z pewnością rozważał odejście z Realu. Gdyby to był typ powiedzmy Ibrahimovica, to do Barcelony by przeszedł bez mrugnięcia okiem. Ale wydaje się, że Casillas ma jakiś kręgosłup moralny i nie przekreśli całej kariery idąc do klubu, który z Realem się nie lubi.

Tyle tylko, że nie ma wielu klubów na świecie, które nie mają bramkarza, a których godzien jest taki kolo jak Iker. W 2014 imo tym jedynym będzie Barcelona.

A jeśli z nim się nie uda, to trzeba będzie wyłożyć miliardy za Courtoisa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...