Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Casillas to ten, jak mu tam... Diego Lopez także :]

Za wcześnie by tak oceniać. Do czego zmierzasz?

przed kontuzją Casillas był zupełnie bez formy i blasku, więc na jakiej podstawie twierdzisz, że jest w TOPie skoro nawet nie gra, a DL jest po prostu od niego obecnie lepszy

Odnośnik do komentarza

Casillas bez formy i blasku jest wciaż lepszy niż VV w normalnej formie, jeżeli do tego pijesz.

piję do tego, że umieszczanie rezerwowego bramkarza w światowym topie bramkarzy jest co najmniej głupie...

Ocenianie czegoś jako głupie bez podania okresu czasu jaki ma się na myśli jest bynajmniej głupie...

 

Ujmijmy to tak, gdybym był Barceloną bądź jakimkolwiek innym klubem świata wolałbym mieć Casillasa niż Diego Lopeza.

De gea ma niesamowity potencjał, ale czy stawiałbym go obok Cecha czy Buffona, nie wiem, wciąż zdarzają mu się głupie zachowania, ale fakt, że znacznie je ograniczył (tak jak ilość baboli).

Odnośnik do komentarza

Casillas bez formy i blasku jest wciaż lepszy niż VV w normalnej formie, jeżeli do tego pijesz.

piję do tego, że umieszczanie rezerwowego bramkarza w światowym topie bramkarzy jest co najmniej głupie...

Ocenianie czegoś jako głupie bez podania okresu czasu jaki ma się na myśli jest bynajmniej głupie...

 

Ujmijmy to tak, gdybym był Barceloną bądź jakimkolwiek innym klubem świata wolałbym mieć Casillasa niż Diego Lopeza.

De gea ma niesamowity potencjał, ale czy stawiałbym go obok Cecha czy Buffona, nie wiem, wciąż zdarzają mu się głupie zachowania, ale fakt, że znacznie je ograniczył (tak jak ilość baboli).

nie pojmuję ustawicznego umieszczania Buffona w światowym topie - nadal jest bardzo dobry, ale jego najlepsze czasy już minęły i trafiają mu się babole(0:25). Cech w zeszłym sezonie był bezapelacyjnie najlepszym golkiperem w LM, ale ja mam wciąż w pamięci jego interwencje z Euro 2012...
Odnośnik do komentarza

Casillas bez formy i blasku jest wciaż lepszy niż VV w normalnej formie, jeżeli do tego pijesz.

piję do tego, że umieszczanie rezerwowego bramkarza w światowym topie bramkarzy jest co najmniej głupie...

Ocenianie czegoś jako głupie bez podania okresu czasu jaki ma się na myśli jest bynajmniej głupie...

 

Ujmijmy to tak, gdybym był Barceloną bądź jakimkolwiek innym klubem świata wolałbym mieć Casillasa niż Diego Lopeza.

De gea ma niesamowity potencjał, ale czy stawiałbym go obok Cecha czy Buffona, nie wiem, wciąż zdarzają mu się głupie zachowania, ale fakt, że znacznie je ograniczył (tak jak ilość baboli).

wcześniejsze posty mówiły o OBECNYM topie bramkarzy, wiec jak w nim mozna umieszczac kogos kto nie gra...

To ja do TOPu wstawiam Dudka i Dzoffa bo jak grali to wymiatali...

PS. jesteś pewien co do 'bynajmniej'?

Odnośnik do komentarza

Casillas bez formy i blasku jest wciaż lepszy niż VV w normalnej formie, jeżeli do tego pijesz.

piję do tego, że umieszczanie rezerwowego bramkarza w światowym topie bramkarzy jest co najmniej głupie...

Ocenianie czegoś jako głupie bez podania okresu czasu jaki ma się na myśli jest bynajmniej głupie...

 

Ujmijmy to tak, gdybym był Barceloną bądź jakimkolwiek innym klubem świata wolałbym mieć Casillasa niż Diego Lopeza.

De gea ma niesamowity potencjał, ale czy stawiałbym go obok Cecha czy Buffona, nie wiem, wciąż zdarzają mu się głupie zachowania, ale fakt, że znacznie je ograniczył (tak jak ilość baboli).

nie pojmuję ustawicznego umieszczania Buffona w światowym topie - nadal jest bardzo dobry, ale jego najlepsze czasy już minęły i trafiają mu się babole(0:25). Cech w zeszłym sezonie był bezapelacyjnie najlepszym golkiperem w LM, ale ja mam wciąż w pamięci jego interwencje z Euro 2012...

 

nadchodzi drugie z rzędu mistrzostwo Włoch, wspaniała gra na Euro zwieńczona wicemistrzostwem, w pewnym momencie najmniej straconych bramek w LM, ale nie jest w światowym topie, bo puścił jedną czy dwie głupie bramki. w takim razie nie ma obecnie bramkarza na światowym poziomie. :)

 

a Diego Lopez jest kupiony przez Real czy tylko wypożyczony? jeśli to drugie to jego transfer do Barcy po tym co obecnie pokazuje przyjąłbym z pocałowaniem ręki.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale jak bramkarz wpuszcza 4 strzały takiego drewniaka jak Lewy, to ja dziękuję za Diego Lopeza.

Przypomnijcie mi, jakim jeszcze bramkarzom Lewandowski strzelił 4 bramki w jednym meczu...

 

:D

Pół żartem, pół serio, bo faktycznie przekreślanie bramkarza przez pryzmat jednego słabszego mecze jest słabe

 

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale jak bramkarz wpuszcza 4 strzały takiego drewniaka jak Lewy, to ja dziękuję za Diego Lopeza.

Przypomnijcie mi, jakim jeszcze bramkarzom Lewandowski strzelił 4 bramki w jednym meczu...

 

:D

Pół żartem, pół serio, bo faktycznie przekreślanie bramkarza przez pryzmat jednego słabszego mecze jest słabe

 

 

przy czym mecz z Borussią w wykonaniu Lopeza słaby nie był, świadczą o tym zresztą oceny pomeczowe. dodatkowo wspaniale wybronił strzał w okienko Gundogana i pierwszą sytuację Reusa.

Odnośnik do komentarza

Casillas, Cech, Neuer, Buffon... to chyba oczywiste.

 

Takie małe trololo - gdy Neuer debiutował w profesjonalnej piłce, Valdes miał już na koncie pierwsze Trofeo Zamora ;)

 

A do grupy obecnie naj dorzuciłbym Cortouis i De Geę.

 

Gdy Valdes debiutował w profesjonalnej piłce, Adam Matysek miał już na koncie tytuł bramkarza roku Bundesligi ;)

Odnośnik do komentarza

Albo Guardiola był mądry oddając kapitaństwo nad barcelońskim Titanikiem, albo Tito myślał, że prowadzi lodołamacz, a nie wspaniały wycieczkowiec i może płynąc na ślepo ;)

 

Po blamażu z Bayernem i w ogóle - po całym zamieszaniu z chorobą Tito imo nie ma sensu trzymać trenera, który ma ważniejsze rzeczy na głowie niż piłka nożna. Tito należy się od klubu wszelkie wsparcie w walce z rakiem, ale imo w tym sezonie koncepcja "nihil novi", którą forsował Vialanova nie wyapaliła - liga ok, ale tam Barca silna była słabością Realu, ale w LM już zonk. Moim zdaniem kolejny rok z duetem Tito - Roura będzie stracony, chyba, ze obaj panowie odważą się na jakieś radykalne ruchy kadrowe czy taktyczne.

Dla mnie na dzień dzisiejszy trenerem zespołu powinie zostać Luis Enrique. Owszem, w Romie mu nie wyszło, ale nie wyszło mu dlatego, że robił z rzymian Barcelonę :) W Barcelonie może sobie robić Barcelonę ;), a na plus przemawia też to, że doskonale sobie radził w zespole B - a to stamtąd przyszedł do głównego zespołu Guardiola. Lucho ma monstrulany podziw kibiców, ma też szacunek wychowanków La Masii, a jeszcze jakby mu jako asystenta dać Phillipa Cocu, to uznam, że Rosell jest supermózgiem. Nawet jakby to się miało nie udać - na papierze to jest para jak z samowara z bajki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...