Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Monaco to póki co zdecydowanie za niskie progi dla Ikera. Może gdyby był na ostatniej prostej przed emeryturą, ale to jeszcze młody bramkarz.

Pojawiały się głosy o zainteresowaniu ze strony Arsenalu. Ponoć Wenger jest coraz mniej zadowolony ze Szczęsnego, który obniżył loty i za rok będzie szukał klasowego golkipera.

Odnośnik do komentarza
Oglądałeś Arsenal w tym sezonie? Albo chociaż w Lidze Mistrzów? (dwumecz z Fenerbahce?)

 

 

:| A co do ma do rzeczy? Zaznaczyłem przecież, że odnoszę się w tej poruszonej tutaj kwestii "uznanych klubów, potencjalnie poszukujących bramkarzy" do tego co czytałem, o czym się mówiło, a nie do mojej indywidualnej oceny problemu pt. "czy Arsenal potrzebuje klasowego bramkarza bo Szczęsny jest za słaby czy też nie"...

Odnośnik do komentarza

 

 

ktoś oprócz mnie ogarnia w jakiej formie jest Victor Valdes? :o jestem mega zaskoczony, oczywiście w pozytywnym sensie.

 

 

Owszem, przy czym ja nie jestem jakoś bardzo zaskoczony. To są profesjonaliści pełną gębą. Tak samo nie dziwi mnie dobra forma i gra na 100% choćby Lewandowskiego czy Rooneya. A i Suarez jak wróci też pewnie będzie dawał z siebie wszystko.

 

ale ja nie jestem zaskoczony jego formą, dlatego, że odchodzi i przez to miałby się nie przykładać i grać słabiej, tylko po prostu pamiętam jego formę z zeszłego sezonu gdzie chyba nie obronił nic poza tym co musiał. ;) a teraz kręci jakieś kosmiczne staty, chociażby jeśli chodzi o te karne.

Odnośnik do komentarza

 

Casillas w Barcelonie? Feno, odstaw ten stuff albo bierz połowę.

 

 

Też uważam, że to bardzo mało prawdopodobne, ale gdyby Ci ktoś napisał rok temu, że Casillas będzie regularnie przesiadywał na ławce i będzie tylko zmiennikiem jakiegoś Diego Lopeza, pewnie zareagowałbyś podobnie. A tu jednak... :)

 

Może i bym zareagował, ale jakby ktoś mi powiedział rok temu, że Iker dozna kontuzji przez co zostanie ściągnięty inny bramkarz, lepszy od Adana i nie odda mu miejsca w bramce, w to już jako tako bym był gotów uwierzyć ;)

 

 

Tyle tylko, że nie ma wielu klubów na świecie, które nie mają bramkarza, a których godzien jest taki kolo jak Iker. W 2014 imo tym jedynym będzie Barcelona.

Jeszcze Monaco chyba.

 

 

Monaco? Nie zdziwię się, jeśli powtórzy się scenariusz z Anży. Francuskie przepisy podatkowe ich załatwią.

Odnośnik do komentarza

Dwa mecze - dwa obronione karne. To nie moze byc przypadek ;)

 

A na powaznie. Valdes pracuje na to, zeby odchodzac z klubu byl pamietany jako doskonaly bramkarz, a nie jako ten, ktory popelnial farfocle za farfoclami. Ja tam wciaz po cichu licze na to, ze uda sie go przekonac, aby pozostal w zespole. A jesli nie to trudno - wtedy trzeba zrobic wszystko, zeby wyciagnac z Madrytu niechcianego Casillasa :)

gdyby prezydentem Barcelony był Florentino Perez, to jestem pewien, że udałoby mu się ściągnąć Ikera ;) Na szczęście(dla Realu) w Barcelonie szefuje Sandro Rosell.

Casillas na 95% nie odejdzie zimą (jego żona rodzi), a latem zobaczymy. Chciałbym aby został. Nie wierzę, aby odszedł do Barcelony.

Odnośnik do komentarza

I znowu wracam do stosowanego chyba tylko w przypadku Valdesa oceniania piłkarza po tym jak grał kiedyś. Miejmy nadzieję, że podobny sposób "myślenia" reprezentują odpowiedzialni za transfery w europejskich klubach i VV nie dostanie żadnej sensownej oferty. Zresztą i tak myślę, że jeszcze do końca roku będzie konferencja prasowa, na której Valdes wjedzie na białym Rosellu koniu i powie: "Zostaję". ;)

 

I wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na szybko po dzisiejszym zwycięstwie z Valladolid. Dobrze, że gra Bartra, bo pokazuje, że jest obrońcą z dużym potencjałem. Neymar dobrze wkomponował się w zespół. Alexis chyba wraca do formy, a Xavi pokazuje, że nadal potrafi zagrać dobre kluczowe podanie. Nie było łatwo, ale jest 4:1. Teraz oby tylko do GD bez kontuzji Alexisa i Neymara, bo ich gra dziś była naprawdę dobra.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Messi znow kontuzjowany. We wczorajszym meczu z Betisem opuscil boisko okolo 20 minuty. Dzisiejsza diagnoza mowi o naderwaniu miesnia dwuglowego lewej nogi. Wariant optymistyczny zaklada, ze rehabilitacja Leo potrwa szesc tygodni. Wariant pesymistyczny (realny) przewiduje powrot Messiego dopiero na mecz z Atletico 12 stycznia (osiem tygodni).

 

Z mojej perspektywy wyglada to tak - nie bylo mozliwosci, aby Leo nieustannie terminatorowal juz siodmy rok. Okres, gdy cialo odmawia posluszenstwa, musial przyjsc. Zwlaszcza jesli wezmiemy pod uwage poziom eksploatacji organizmu Argentynczyka. Ale jesli Messi musi swoje odcierpiec, to lepiej niech te wszystkie kontuzje wyjda teraz i wyleczy je w jesieni / zimie. Niech siedzi w gabinetach lekarskich nawet do marca, ale gdy przyjdzie spinac poslady i walczyc w decydujacych meczach, niech wroci i pokaze forme, jaka widzielismy do marca tego roku :)

 

Kontuzji we wczorajszym meczu doznal rowniez Cesc, ktory podkrecil wiezadla w prawym kolanie. Nie bedzie on zdolny do gry przez tydzien. Dlatego tez nie uda sie na zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii, a jego miejsce zajmie... Bartra! Przed mlodym Hiszpanem otwiera sie szansa na debiut w doroslej reprezentacji!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...