Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A propos czarnoskórych, to mam dwie anegdotki o tym, że rasizm w Polsce trzyma się nieźle. Pierwsza: przy szopce w prawie każdej parafii stoi jakiś aniołek albo coś innego, który jest skarbonką i kiwa główką, jak się wrzuci hajs. No i u mnie w kościele są nawet dwa, bo szopka jest duża. Jeden jest białoskóry, a drugi czarnoskóry. Ten drugi zbiera zawsze dwa razy mniej pieniędzy, niezależnie od tego, w którym miejscu stoi ;)

Historia druga: chodzę po kolędzie, mam już iść do następnego mieszkania, a kobieta mi mówi ze strachem w głosie: "ksiądz tam nie puka, bo tam jest murzyn". Pukam, a tu bardzo wierząca rodzina i rzeczywiście ma gościa z Londynu, swojego znajomego, bo kiedyś razem pracowali ;) pogadałem z nim o piłce, okazało się, że kibicuje Arsenalowi, więc spytałem, jak w tym roku zamierza świętować czwarte miejsce w lidze, o dziwo też się zaśmiał i powiedział, że Wengera to należałoby juz wyrzucić ;)

Odnośnik do komentarza

Reaper, gratulacje!

 

Tak na marginesie, 4 miesiące temu to Wy czasami nie byliście razem w Tanzanii?

Ekhm, byliśmy w Tanzanii 4 miesiące temu + 1 rok ;) październik 2015

 

w tym roku październik był spędzony w Stanach :) ale dziecko nie amerykańskie, nasze własne, na ojczystej ziemi spłodzone ;)

Odnośnik do komentarza

A propos czarnoskórych, to mam dwie anegdotki o tym, że rasizm w Polsce trzyma się nieźle. Pierwsza: przy szopce w prawie każdej parafii stoi jakiś aniołek albo coś innego, który jest skarbonką i kiwa główką, jak się wrzuci hajs. No i u mnie w kościele są nawet dwa, bo szopka jest duża. Jeden jest białoskóry, a drugi czarnoskóry. Ten drugi zbiera zawsze dwa razy mniej pieniędzy, niezależnie od tego, w którym miejscu stoi ;)

Historia druga: chodzę po kolędzie, mam już iść do następnego mieszkania, a kobieta mi mówi ze strachem w głosie: "ksiądz tam nie puka, bo tam jest murzyn". Pukam, a tu bardzo wierząca rodzina i rzeczywiście ma gościa z Londynu, swojego znajomego, bo kiedyś razem pracowali ;) pogadałem z nim o piłce, okazało się, że kibicuje Arsenalowi, więc spytałem, jak w tym roku zamierza świętować czwarte miejsce w lidze, o dziwo też się zaśmiał i powiedział, że Wengera to należałoby juz wyrzucić ;)

Kumaty murzyn :)

Odnośnik do komentarza

Przy dzisiejszej pogodzie garaż to straszna pułapka. Wyszedłem nie patrząc w sumie na termometr, wsiadłem do samochodu stojącego w garażu, więc nic moich podejrzeń nie wzbudziło. Dopiero przy wysiadaniu się zorientowałem, jak jest kurewsko zimno i że trzeba było się grubiej ubrać :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...