Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO nie, to jest jeden z absurdalniejszych przepisów w piłce nożnej, bo jego egzekwowanie jest bardzo zależne od widzimisię sędziego. Jeden za łokieć wystawiony da czerwień, drugi za slapa tyłem da żółtą, nie ma jednolitej i konsekwentnej wykładni (może jest, ale nie jest stosowana)

no to sam widzisz, jesli za specjalne uderzenie drugiego zawodnika nie nalezy sie wg Ciebie czerwona kartka (niewazne jaka by byla reakcja uderzonego) to nie bardzo wiesz o czym piszesz. tak wiem, Ty grales w rugby, tam mozna komus zlamac kregoslup i wyciac nerke, bo to gra dla praffdziwych menszczyzn, ale my, zwykle pizdy, gramy i ogladamy pilke nozna, a tam niestety nie ma miejsca na takie akcje :(

Odnośnik do komentarza

IMHO nie, to jest jeden z absurdalniejszych przepisów w piłce nożnej, bo jego egzekwowanie jest bardzo zależne od widzimisię sędziego. Jeden za łokieć wystawiony da czerwień, drugi za slapa tyłem da żółtą, nie ma jednolitej i konsekwentnej wykładni (może jest, ale nie jest stosowana)

Don't hate the player, hate the game ;)

Odnośnik do komentarza

Ej, ale Meler ma trochę racji - obejrzałem wczoraj replay wspomnianej przez me_who akcji, i nie widziałem też ciosu z premedytacją z karata w krtań - raczej zwyczajne machnięcie ręką, odepchnięcie, które w krtań trafiło. Trochę cwaniactwa z jednej i drugiej strony, dzień jak co dzień.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Szukam kogoś, komu mogę podesłać potwierdzenie wpłaty na forumek, bo Kuchar trochę out of order ;)

Same here

 

Przecież od dawna są zasady, że nie trzeba przesyłać potwierdzenia wpłaty, tylko dla użytkowników z >1k postów AFAIR wystarczy wzmianka do członka MT. Ja tak zrobiłem i miły Hawkeye w ciągu paru sekund mi odnowił przyjaciela forum.

Odnośnik do komentarza

Ej, ale Meler ma trochę racji - obejrzałem wczoraj replay wspomnianej przez me_who akcji, i nie widziałem też ciosu z premedytacją z karata w krtań - raczej zwyczajne machnięcie ręką, odepchnięcie, które w krtań trafiło. Trochę cwaniactwa z jednej i drugiej strony, dzień jak codzień.

 

Then again - może boleć wchuj i bez przesady w drugą stronę ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ej, ale Meler ma trochę racji - obejrzałem wczoraj replay wspomnianej przez me_who akcji, i nie widziałem też ciosu z premedytacją z karata w krtań - raczej zwyczajne machnięcie ręką, odepchnięcie, które w krtań trafiło. Trochę cwaniactwa z jednej i drugiej strony, dzień jak codzień.

Then again - może boleć wchuj i bez przesady w drugą stronę ;)

A przecież ja nie mówię, że nie bolało, tylko że patrząc z boku to wyglądało nieco inaczej.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Szukam kogoś, komu mogę podesłać potwierdzenie wpłaty na forumek, bo Kuchar trochę out of order ;)

Same here

 

Przecież od dawna są zasady, że nie trzeba przesyłać potwierdzenia wpłaty, tylko dla użytkowników z >1k postów AFAIR wystarczy wzmianka do członka MT. Ja tak zrobiłem i miły Hawkeye w ciągu paru sekund mi odnowił przyjaciela forum.

Tak zrobiłem, mam nadzieję że kwota którą wpłaciłem spodoba się szanownemu MT.

Odnośnik do komentarza
Przecież od dawna są zasady, że nie trzeba przesyłać potwierdzenia wpłaty, tylko dla użytkowników z >1k postów AFAIR wystarczy wzmianka do członka MT. Ja tak zrobiłem i miły Hawkeye w ciągu paru sekund mi odnowił przyjaciela forum.

 

Spoko, tylko bez przyjaciela nie widać kto jest na forum, a kto nie, a przecież wszystkim skrzynki nie zaśmiecę ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Szukam kogoś, komu mogę podesłać potwierdzenie wpłaty na forumek, bo Kuchar trochę out of order ;)

Same here

Przecież od dawna są zasady, że nie trzeba przesyłać potwierdzenia wpłaty, tylko dla użytkowników z >1k postów AFAIR wystarczy wzmianka do członka MT. Ja tak zrobiłem i miły Hawkeye w ciągu paru sekund mi odnowił przyjaciela forum.
Tak zrobiłem, mam nadzieję że kwota którą wpłaciłem spodoba się szanownemu MT.
Jeszcze nie wiem jaka to jest kwota ale już chyba wiem, jaka to jest kwota.

 

BTW Kuchar się odezwał na fejsie, chory dość ciężko o nie ma jak forumowac, napisze jak wrócę do domu w służbowym co i jak.

Odnośnik do komentarza

Mnie wkurwia defensywa, tzn. bronić nie umiem :D. No ale wziąłem Nuggets, teraz mi się nie chciało przegrywać większości meczów to pierwszy sezon przesymulowałem i wydraftowałem Tatuma oraz Isaaca. Najstarsi gracze w S5 to Mudiay i Jokić, przed którymi dopiero 3 sezon gry na poziomie NBA ;).


Po 3 kolejkach w LM:

 

Juve 9

Hibernian 3

Gladbach 3

Anderlecht 3

 

Teraz Gladbach na wyjeździe, a Anderlecht u siebie - są szanse na 2-3 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...