Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Śmierci aktorów faktycznie są słabym żartem, ale cała reszta? Nie widzę różnic specjalnie pomiędzy tym co robili w TG, a tym co robią teraz, IMO przesadzacie.

 

Obudziłem się i nadal jestem wkurwiony na to coś, co zafundował światu Amazon. I za przeproszeniem, ale chyba żartujesz pisząc, że nie ma różnic pomiędzy TGT, a starym TG.

 

Różnic (oczywiście na niekorzyść nowotworu Amazonu) jest całe mnóstwo. Przede wszystkim, cały klimat TG opierał się na humorze, który miejscami może był slapstickowy (jak w przypadku jazdy Reliantem Robinem i P50, tym najmniejszym samochodem świata), ale przy tym jednak odpowiednio i ze smakiem dawkowany. Tutaj mamy śmiechawę non stop, ale strasznie sztuczną i wymuszoną, tak jak w przypadku super zabawnej "dyskusji" z publicznością o samolotach. Poza tym nie wiem, jak producentom programu udało się to zrobić, ale skutecznie zabili chemię pomiędzy prowadzącymi. Wcześniej ich rozmowy były pełne luzu, humoru, ale przy tym niepozbawione merytoryki, a przy tym czuć było, że ci goście pomimo że wbijają sobie szpilki, to jednak lubią się nawzajem. A tutaj? Mamy trzech facetów, którzy w odpowiednim momencie mówią wystudiowane kwestie, przez co są tak naturalni, jak konferansjerzy prowadzący galę miss albo członkowie polskich kabaretów. I pojawia się to, o czym mówiłem przy okazji Big Bang Theory - powtarzane do usrania żarty oparte na jednym patencie. DŻEJMS MEJ JEST WOLNY, CZAICIE? ON JEST TAKI WOLNY, ON JEŹDZI TAK BARDZO WOLNO XDDDD ALE NA PEWNO TO DO WAS DOTARLO? ON JEST TAKI WOLNY XDDD

 

Idąc dalej, posłużę się cytatem z mojej ulubionej książki (lecę z pamięci, więc może być niedokładnie): "Ten, który ciągle o sobie mówi, że jest królem, tak naprawdę nim nie jest" - Tywin Lannister do Joffreya.

 

I tak właśnie jest z ostentacyjną BRYTYJSKOŚCIĄ. W TG nie trzeba było podkreślać, że prowadzący są Brytyjczykami, bo dla wszystkich było to oczywiste. Niewiele się od tego czasu zmieniło, ale jak widać w tym przypadku epatowanie "brytyjskością" (i to w najbardziej prymitywny sposób, typu "jestemy angolami, wiec jestesmy wyniosli i wydaje nam sie, ze wszystko robimy lepiej niz inni") stało się niezbędne.

 

Ktoś pewnie powie, że to właśnie miało takie być - przesadzone, zrobione na maksa i "over the top", a sam program jest tego świadomy i stąd to ciągłe puszczanie oka do widza. Nie zgadzam się - świadomość, że zrobiło się coś chujowego i próba tłumaczenia tego "ale wiecie, to tak jest specjalnie, taka konwencja" jest po prostu bezczelnością w stosunku do widzów. Same testy superaut, mimo że relizacyjnie niezwykle widowiskowe, były jakieś takie... nudne. W TG nigdy suche liczby nie były najważniejsze w kształtowaniu opinii o danym samochodzie, a tutaj jakaś niezdrowa podnieta Hammonda bo jego samochód pojechał 0,2 sekundy szybciej.

 

Podsumowując, Amazon zrobił coś strasznie złego. I nic ich nie usprawiedliwia, bo z takim budżetem mogli zrobić coś jednocześnie widowiskowego i ciekawego. Postawili na tanie efekciarstwo, siermiężny humor dla debili i wyprali prowadzących z cech, które stanowiły ich największy atut.

Odnośnik do komentarza

Nie miałem takiego poczucia w kwestii humoru w przypadku późniejszych odcinków. Czasem go było bardzo mało i szli w kierunku merytorycznym, chociażby w siódmym odcinku, gdzie skupili się na Fordach. W sumie mogę odpowiedzieć na masę Waszych zarzutów, tym że po prostu ich nie widzę specjalnie.

 

Jeszcze to:

 

 

 

W TG nigdy suche liczby nie były najważniejsze w kształtowaniu opinii o danym samochodzie, a tutaj jakaś niezdrowa podnieta Hammonda bo jego samochód pojechał 0,2 sekundy szybciej.

 

Z tego co pamiętam jak rywalizowali ze sobą to właśnie to było nierzadkie :-k

Odnośnik do komentarza

Nie ogladalem tego TG od Amazona, ale prawda jest taka, ze juz ostatnie sezony (a w szczegolnosci ostatni, w ktorej wystapila cala trojka) brytyjskiej wersji byly slabe. Jeden z ostatnich odcinkow ktore widzialem, byl z czolgami z brytyjskiej armii i juz tam zezuncji bylo sporo.

Odnośnik do komentarza

A mobilną wersję w końcu zrobili? :/


Swoją drogą nie mam żadnego problemu z odblokowywaniem adblocka na takich stronach, bo generalnie one szanują swoich użytkowników i nie będzie jakiś full screenowych pop-upów itp.

 

Ale zjebali tę warstwę blokowaną, bo jak odblokowuje się dla nich Adblocka, to drugie okno wyświetla się całe zamazane pod tą warstwą :D

Odnośnik do komentarza

A mobilną wersję w końcu zrobili? :/

Swoją drogą nie mam żadnego problemu z odblokowywaniem adblocka na takich stronach, bo generalnie one szanują swoich użytkowników i nie będzie jakiś full screenowych pop-upów itp.

 

Ale zjebali tę warstwę blokowaną, bo jak odblokowuje się dla nich Adblocka, to drugie okno wyświetla się całe zamazane pod tą warstwą :D

no oni może i szanują, ale taka wp to ma tak nasraną reklamami stronę główną, że nawet adblock nie wszystko blokuje, dlatego mam jakąś awersję do reklam na stronach i wkurza mnie takie blokowanie, które uskutecznia teraz weszło i onet, który blokuje połowę strony głównej :) Rozumiem pisanie, że strona zarabia na reklamach i prośba o odblokowanie danej strony, co robi ppe.pl, benchmark.pl czy purepc.pl (i pewnie jeszcze masa innych),

Rozwala mnie też player.pl, który nie pozwala na oglądanie treści jak masz adblocka włączonego, a przy wersji darmowej i tak trzeba te jebane reklamy przez parę minut oglądać :|

Odnośnik do komentarza

 

A mobilną wersję w końcu zrobili? :/

Swoją drogą nie mam żadnego problemu z odblokowywaniem adblocka na takich stronach, bo generalnie one szanują swoich użytkowników i nie będzie jakiś full screenowych pop-upów itp.

 

Ale zjebali tę warstwę blokowaną, bo jak odblokowuje się dla nich Adblocka, to drugie okno wyświetla się całe zamazane pod tą warstwą :D

no oni może i szanują, ale taka wp to ma tak nasraną reklamami stronę główną, że nawet adblock nie wszystko blokuje, dlatego mam jakąś awersję do reklam na stronach i wkurza mnie takie blokowanie, które uskutecznia teraz weszło i onet, który blokuje połowę strony głównej :) Rozumiem pisanie, że strona zarabia na reklamach i prośba o odblokowanie danej strony, co robi ppe.pl, benchmark.pl czy purepc.pl (i pewnie jeszcze masa innych),

Rozwala mnie też player.pl, który nie pozwala na oglądanie treści jak masz adblocka włączonego, a przy wersji darmowej i tak trzeba te jebane reklamy przez parę minut oglądać :|

 

 

No ładnie! I Ty przeciwko nam! ;). Tak poważnie ten alert praktycznie nic nie dał. Myślimy nad jakąś inną opcją lub wzbogaceniem alertu o bezpośredni przycisk, który dodaje stronę do filtrów, bo teraz to pewnie niektórzy nawet może nie kumają, jak wyłączyć AdBlocka dla jednej strony.

 

Ogólnie sam kiedyś stosowałem AdBlocka, ale jak już jestem od lat po drugiej stronie barykady i od wyświetleń reklam uzależniona jest przyszłość naszych portali (bo to główne źródło dochodu), to jednak trochę inaczej na to patrzę. My mamy 4 reklamy na krzyż, dostawcy mają jasne info - żadnych pop-upów (chociaż i te czasami przejdą, ale to inna bajka w temacie nadzorowania tego, co kto wrzuca do sieci reklamowej), reklam w stylu "wygrałeś miliard/iPhone'a". Inna sprawa, że własnie trochę takie WP popsuło rynek - tyle tego mają napieprzone, że faktycznie ludzie zaczynają to blokować. Swoją drogą jestem ciekaw, jak Weszło na tym wyjdzie. Onet swego czasu na głównej też miał tak, że kawałek się przewijało i było "wyłącz AdBlocka" i niedostępna treść, ale teraz widzę już tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...