Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pawoj, dlaczego szkalujesz IF? Dla mnie to idealne rozwiazanie. Rano mogę dłużej spać, bo nie trzeba robić śniadania, a później mogę się nawpierdalac do woli i ciężko jest przekroczyć te moje 2200 kcal.

 

6kg w dół już od listopada, ale ostatnio się znowu przestałem trochę pilnować.

Zaintrygował mnie Twój post. Jakieś jeszcze założenia ta dieta ma poza wieczornym wpierdalaniem? Bo mi się ta idea spodobała.
Nieszczególnie, chociaż zależy to od celu, który chcesz osiągnąć. Np. jak ćwiczysz i chcesz schudnac nie tracac przy tym masy miesniowej to musisz dostarczyc odpowiednia ilosc bialka. Generalnie polecam kuknac sobie na yt kanaly Kinobody i Radu Antoniu.

 

Mnie odpowiada przede wszystkim prostota - jem 2 duże posiłki dziennie oraz deser i jestem syty i swietnie sie czuje. W dodatku masz psychiczny luz, ze po pracy mozesz wpierdolic kilogram pelnowartosciowego jedzenia i jeszcze dobic np. lodami albo czekolada, a waga i tak idzie w dol :)

 

Pawoj, dlaczego szkalujesz IF? Dla mnie to idealne rozwiazanie. Rano mogę dłużej spać, bo nie trzeba robić śniadania, a później mogę się nawpierdalac do woli i ciężko jest przekroczyć te moje 2200 kcal.

 

6kg w dół już od listopada, ale ostatnio się znowu przestałem trochę pilnować.

nie szkaluje, absolutnie.

 

tylko wkurwia mnie, że ktoś zaczyna od kombinacji a nie ma za grosz samodyscypliny

A no to luz. Wiadomo, ze samozaparcie, dyscyplina i checi to kluczowa sprawa kazdej diety :)

Jest jakaś mozliwosc oglądania TVP albo Eurosport bez dodatkowych opłat mobilnie (nie licząc pirackich serwisów bo nie mam antywirusa na telefonie)

Weeb.tv?
Odnośnik do komentarza

@jmk: to nie jest na moje nerwy, ta gra mnie nienawidzi :D tyle sytuacji co ja miałem, a Ci zawodnicy jak słupy... ale graty ;)


Jest jakaś mozliwosc oglądania TVP albo Eurosport bez dodatkowych opłat mobilnie (nie licząc pirackich serwisów bo nie mam antywirusa na telefonie)

TVP masz online wejdź na ich stronę. Eurosport trzeba płacić, każda inna opcja jest nielegalna.

Odnośnik do komentarza

Żeby chudnąć nie trzeba w ogóle ćwiczyć, ćwiczenia są tylko od podbijania zapotrzebowania, czyli żebyś mógł więcej żreć. Wpływają też na szeroko pojętą przemianę materii, ale wciąż można spokojnie ładnie chudnąć nie ruszając dupy sprzed TV tylko właśnie, trzeba dyscypliny.

Odnośnik do komentarza

No ja tak z 5-6 kg bym się chętnie pozbył, a na ćwiczenia (poza gra w pilke 3 razy w tygodniu i basenem 2 razy w tygodniu) i jedzenie w wyznaczonym czasie po prostu nie mam czasu.

 

a na szluga masz czas ? :D największe pierdolenie nie mam czasu :D

Odnośnik do komentarza

 

No ja tak z 5-6 kg bym się chętnie pozbył, a na ćwiczenia (poza gra w pilke 3 razy w tygodniu i basenem 2 razy w tygodniu) i jedzenie w wyznaczonym czasie po prostu nie mam czasu.

a na szluga masz czas ? :D największe pierdolenie nie mam czasu :D

Na szluga zawsze ale szluga można zapalić w drodze. A zwykle załatwianie moich spraw wygląda tak, że to 15 minut ale w 10 lokalizacjach w ciągu jednego dnia :)

i chujowo w ta piłke musisz grać chujowo a basen to chyba leżakowanie bo przy aktywnosci 5xtyg powinienes byc jak atleta :D

jeszcze jak mówisz, ze opierdolisz tylko coś wieczorem (chyba ze to pół świni)

No basen z córką więc faktycznie dużo nie przeplynę bo i nie mogę jej zostawić bez opieki. A piłka nożna na bramce.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...