Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ciągle dobrze wygląda przecież.

 

A ja Chelsea zacząłem kibicować od LM 1999/2000 gdywystawili w jednym meczu jedenastke z jednym Anglikiem tylko (Dennis Wise), świetny skład mieli wtedy. Ale mój zapał do piłki z czasem zmalał, zdecydowanie.

 

 

A mnie kupiła w Chelsea kasą Romka kibicuje im od 2003 gdy Abramowicz przejął klub :keke: I zaczął kupować kozaków. Robben, Crespo, Drogba, Cech :wub:

Odnośnik do komentarza

 

Moja przygoda z kibicowaniem europejskim drużynom zaczęła się od info od kuzyna, że ciekawy napastnik przechodzi do Barcelony z PSV. Zacząłem wtedy kibicować Barcelonie (wcześniej chyba nie kibicowałem żadnemu klubowi europejskiemu), ów napastnik rozegrał tam tylko jeden sezon. Zdążył zdobyć PZP i zostać królem strzelców, także zdobył Złotą Piłkę jako najmłodszy laureat w historii. Szybko przeszedł do Interu Mediolan, a ja wraz z nim. Zacząłem kibicować Interowi i tak już tam zostałem (nie poszedłem potem kibicować Realowi czy Milanowi w ślad za swoim idolem, bo już zacząłem kibicować Interowi i wkręciłem się na tyle, że nie pozwoliło mi to zacząć kibicować odwiecznemu rywalowi, a mimo wszystko z Barceloną w jakimś tam stopniu dalej sympatyzowałem, wszak rozegrał w niej chyba najlepszy sezon w karierze, stąd nie przeniosłem się na kibicowanie Realowi). Potem mundial 98' i od niego zacząłem kibicować Brazylii.

Bawisz się w podaj dalej, że nie napisałeś o jakiego napastnika chodzi? :keke:

 

Jaki był przebieg kariery Ronaldo Luisa Nazario de Limy?

Odnośnik do komentarza

 

 

Moja przygoda z kibicowaniem europejskim drużynom zaczęła się od info od kuzyna, że ciekawy napastnik przechodzi do Barcelony z PSV. Zacząłem wtedy kibicować Barcelonie (wcześniej chyba nie kibicowałem żadnemu klubowi europejskiemu), ów napastnik rozegrał tam tylko jeden sezon. Zdążył zdobyć PZP i zostać królem strzelców, także zdobył Złotą Piłkę jako najmłodszy laureat w historii. Szybko przeszedł do Interu Mediolan, a ja wraz z nim. Zacząłem kibicować Interowi i tak już tam zostałem (nie poszedłem potem kibicować Realowi czy Milanowi w ślad za swoim idolem, bo już zacząłem kibicować Interowi i wkręciłem się na tyle, że nie pozwoliło mi to zacząć kibicować odwiecznemu rywalowi, a mimo wszystko z Barceloną w jakimś tam stopniu dalej sympatyzowałem, wszak rozegrał w niej chyba najlepszy sezon w karierze, stąd nie przeniosłem się na kibicowanie Realowi). Potem mundial 98' i od niego zacząłem kibicować Brazylii.

Bawisz się w podaj dalej, że nie napisałeś o jakiego napastnika chodzi? :keke:

 

Jaki był przebieg kariery Ronaldo Luisa Nazario de Limy?

 

A Ty się w "Va Banque" bawisz? :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Moja przygoda z kibicowaniem europejskim drużynom zaczęła się od info od kuzyna, że ciekawy napastnik przechodzi do Barcelony z PSV. Zacząłem wtedy kibicować Barcelonie (wcześniej chyba nie kibicowałem żadnemu klubowi europejskiemu), ów napastnik rozegrał tam tylko jeden sezon. Zdążył zdobyć PZP i zostać królem strzelców, także zdobył Złotą Piłkę jako najmłodszy laureat w historii. Szybko przeszedł do Interu Mediolan, a ja wraz z nim. Zacząłem kibicować Interowi i tak już tam zostałem (nie poszedłem potem kibicować Realowi czy Milanowi w ślad za swoim idolem, bo już zacząłem kibicować Interowi i wkręciłem się na tyle, że nie pozwoliło mi to zacząć kibicować odwiecznemu rywalowi, a mimo wszystko z Barceloną w jakimś tam stopniu dalej sympatyzowałem, wszak rozegrał w niej chyba najlepszy sezon w karierze, stąd nie przeniosłem się na kibicowanie Realowi). Potem mundial 98' i od niego zacząłem kibicować Brazylii.

Bawisz się w podaj dalej, że nie napisałeś o jakiego napastnika chodzi? :keke:

 

Jaki był przebieg kariery Ronaldo Luisa Nazario de Limy?

 

dobra, podajesz dalej :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...