Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak sobie patrzę na to, jak szybko i bezproblemowo funkcjonuje forum, to zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo Icon wmówił wszystkim, że prowadzenie forum to najtrudniejsza rzecz na świecie i bez niego sobie nie poradzimy. Czasami myślę, że on sam kraszował forum, żeby umocnić swoją totalitarną władzę :)

Odnośnik do komentarza

Zawsze jak sobie patrzę na to, jak szybko i bezproblemowo funkcjonuje forum, to zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo Icon wmówił wszystkim, że prowadzenie forum to najtrudniejsza rzecz na świecie i bez niego sobie nie poradzimy. Czasami myślę, że on sam kraszował forum, żeby umocnić swoją totalitarną władzę :)

Ba, nie umniejszając umiejętności adminom technicznym (Perez? Fenomen?), to forum działa właściwie bez jakiejkolwiek opieki technicznej, bo ciężko za taką uznać interwencję u providera, że forum leży :)

Odnośnik do komentarza

 

Proponowałem przecież coś takiego na początku, amerykanie byli zdecydowanie na nie :D.

Ty chyba jeszcze chciałeś tam jakiś e-sport wrzucić.

 

Zresztą, nieważne.

 

Nie, pierwszym pomysłem było stworzenie lajfskora amerykańskiego, cała reszta sportów byłaby w zwykłym lajfskorze (temat esportu pojawił się sporo później, już po odrzuceniu pierwotnego pomysłu), ale społeczność amerykańska zdecydowanie sprzeciwiała się takiemu pomysłowi, bo banicja, tak więc nie forsowałem. Oddly enough osobny lajfskor dla esportu banicją dla części z tych osób już nie jest ;). Na szczęście społeczność piłkarska problemu z byciem banitami już nie miała, stąd ten pomysł poszedł pod oficjalne głosowanie.

Odnośnik do komentarza

Jakie słuchawki? I pod co je podłączasz?

Nic specjalnego, takich funduszy nie ma żeby w jakieś audiofilskie tematy się bawić. Byłem w sklepie i podpinałem słuchawki pod komórkę i najbardziej przypadł mi do gustu dźwięk Marshallowych, najczystszy był, pozostałe zawsze jakby takie przytłumione, ale to pewnie ja się nie znam ;)

Odnośnik do komentarza

Są tu jakieś elektroniczne cwaniaki? Wolę zapytać tutaj, bo na elektrodzie się boję

 

Otóż wczoraj dostałem w spadku zestaw kina domowego Philips MX5700d, które bezproblemowo podłączyłem sobie do dekodera UPC przez łącze scart. I teraz takie mam pytanie, może głupie może mądre – jak to kino połączyć z PS4? Konsola ma takie porty, których niestety w tym kinie nie ma, bo to sprzęt sprzed kilkunastu lat:

 

http://www.supportforum.philips.com/ru/attachment.php?attachmentid=2255&d=1413315731

 

Natomiast w PS4 są takie: http://www.techdigest.tv/wp-content/uploads/2015/02/backofps4.png

Odnośnik do komentarza

Są tu jakieś elektroniczne cwaniaki? Wolę zapytać tutaj, bo na elektrodzie się boję

 

Otóż wczoraj dostałem w spadku zestaw kina domowego Philips MX5700d, które bezproblemowo podłączyłem sobie do dekodera UPC przez łącze scart. I teraz takie mam pytanie, może głupie może mądre – jak to kino połączyć z PS4? Konsola ma takie porty, których niestety w tym kinie nie ma, bo to sprzęt sprzed kilkunastu lat:

 

http://www.supportforum.philips.com/ru/attachment.php?attachmentid=2255&d=1413315731

 

Natomiast w PS4 są takie: http://www.techdigest.tv/wp-content/uploads/2015/02/backofps4.png

Może jakaś przejściówka z HDMI na cinche + coś do video, żeby do TV wpiąć? :-k

Odnośnik do komentarza

 

Jakie słuchawki? I pod co je podłączasz?

Nic specjalnego, takich funduszy nie ma żeby w jakieś audiofilskie tematy się bawić. Byłem w sklepie i podpinałem słuchawki pod komórkę i najbardziej przypadł mi do gustu dźwięk Marshallowych, najczystszy był, pozostałe zawsze jakby takie przytłumione, ale to pewnie ja się nie znam ;)

Ale to też zależy jaki rodzaj dźwięku lubisz. Ja np nie lubię wysokich i ostrych gór bo po prostu po jakimś czasie mnie zaczynają męczyć. Wole dobry, lekko przytlumiony dół z dobrym basem, szeroką scena i dobrym środkiem.

Odnośnik do komentarza

 

Zawsze jak sobie patrzę na to, jak szybko i bezproblemowo funkcjonuje forum, to zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo Icon wmówił wszystkim, że prowadzenie forum to najtrudniejsza rzecz na świecie i bez niego sobie nie poradzimy. Czasami myślę, że on sam kraszował forum, żeby umocnić swoją totalitarną władzę :)

Ba, nie umniejszając umiejętności adminom technicznym (Perez? Fenomen?), to forum działa właściwie bez jakiejkolwiek opieki technicznej, bo ciężko za taką uznać interwencję u providera, że forum leży :)

 

ja w zasadzie to nic tam nie robie :P

sam nie wiem po co wciaz widnieje jako techniczny :D

Odnośnik do komentarza

Podejście do relacji z klientem sklepu od kanap kuleje na całego - właśnie mój przyjaciel, który kupił dwie kanapy (xD) i zapłacił natychmiast przelewem całą wartość zamówienia dostał maila, że z uwagi na nieuiszczenie kwoty zaliczki (wat?) zamówienie nie może zostać zrealizowane.

Partacze.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jakie słuchawki? I pod co je podłączasz?

Nic specjalnego, takich funduszy nie ma żeby w jakieś audiofilskie tematy się bawić. Byłem w sklepie i podpinałem słuchawki pod komórkę i najbardziej przypadł mi do gustu dźwięk Marshallowych, najczystszy był, pozostałe zawsze jakby takie przytłumione, ale to pewnie ja się nie znam ;)

Ale to też zależy jaki rodzaj dźwięku lubisz. Ja np nie lubię wysokich i ostrych gór bo po prostu po jakimś czasie mnie zaczynają męczyć. Wole dobry, lekko przytlumiony dół z dobrym basem, szeroką scena i dobrym środkiem.

 

No właśnie powoli przesuwam się do coraz lepszych słuchawek i muszę po prostu chwilę posłuchać takich. Jak siedziałem i przez 30min w kółko testowałem różne słuchawki na różnych kawałkach, to sam zacząłem mieć lekki ból głowy i zastanawiałem się czy to nie jest wina tych wysokich dźwięków w Marshallu, ale z drugiej strony to przytłumienie mnie wkurwiało, bo lubię wyraźnie słyszeć wszystkie instrumenty. Potestuję teraz te, najwyżej za rok poproszę o inne ;)

Odnośnik do komentarza

 

Są tu jakieś elektroniczne cwaniaki? Wolę zapytać tutaj, bo na elektrodzie się boję

 

Otóż wczoraj dostałem w spadku zestaw kina domowego Philips MX5700d, które bezproblemowo podłączyłem sobie do dekodera UPC przez łącze scart. I teraz takie mam pytanie, może głupie może mądre – jak to kino połączyć z PS4? Konsola ma takie porty, których niestety w tym kinie nie ma, bo to sprzęt sprzed kilkunastu lat:

 

http://www.supportforum.philips.com/ru/attachment.php?attachmentid=2255&d=1413315731

 

Natomiast w PS4 są takie: http://www.techdigest.tv/wp-content/uploads/2015/02/backofps4.png

Może jakaś przejściówka z HDMI na cinche + coś do video, żeby do TV wpiąć? :-k

 

 

No właśnie ciężko - w PS4 masz wyjście dźwięku przez HDMI albo przez toslink, a w kinie masz IN tylko na RCA. :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...