Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jesień w lidze się jeszcze nie skończyła, a u was już sprzedają karnety na wiosnę? :>

 

Taką promocję zrobili i sprzedają przez 3 dni.

 

Mnie wyjdzie za mecze rundy zasadniczej, + grupy mistrzowskiej (:D) + półfinał PP + kalendarz na 2017 rok + 20zł podarunkowe na zakupy w oficjalnym sklepie + pierwszeństwo przy zakupie biletu na ewentualny półfinał za 89zł :D.

Odnośnik do komentarza

 

Kurwasz, teraz mi ćwieka zabiliście w kwestii tych najstarszych wspomnień piłkarskich. W latach 90. był Puchar Interkontynentalny grany w Tokio (u nas jakaś 11 czy tam 12). Były jeszcze jakieś rozgrywki międzynarodowe, które mogły mieć mecz transmitowany w polskiej tv o podobnej porze?

W 2011 Milan grał z Interem w Pekinie Supercoppa Italia i pamiętam, że mecz oglądałem na kacu, więc mógł to być ranek. Ale że kac morderca, to mogła to być też 21. Mam nadzieję, że pomogłem.

 

umiesz czytać ze zrozumieniem? Pokaż mi paluszkiem gdzie on napisał o 2011 roku, a jak nie to miej honor i przeproś.

Odnośnik do komentarza

moje pierwsze mistrzostw świata to Italia 90 i płacz po przekręcie na wielbionej prze zemnie Argentynie:)Pierwszy mecz ligowy to Legia Wisła Kraków w 1989 roku. Co ciekawe nie mając za bardzo podstaw kibicowałem nie Legii a.... Górnikowi Zabrze:)Mój ojciec do dzisiaj ma ubaw jak Legia ograła Górnik 3-2 cały stadion szalal a jego mały synek płakał jak bóbr:) Od tego samego roku kibicuje Barcelonie po potyczkach w Pzp z Legią moim pierwszym idolem był Ronald Koeman, potem kosmiczny duet Stoiczkov-Romario. Kibicowałem dłuższy czas Fiorentinie wiadomo Batistuta:)

Odnośnik do komentarza

Sorry, że dzisiaj jestem taki Dżejson Iks, ale mam jeszcze jedno pytanie.

 

Moi rodzice w ramach cyfrowego polsatu mają dostęp do HBO GO. Czy jeśli znam login i hasło, to mogę sobie z tego korzystać u siebie (140 km od domu rodzinnego) bez żadnych obawień?

Na pewno tak

 

Ja zaczalem kibicowac Juve i Del Piero podczas przegranego finalu i gola pietka z Borussia. W nastepnym sezonie i po hattricku z Monaco poglebilem sympatie. W sumie widzialem 4 przegrane finaly Juve, na wygrany z Ajaxem nie zdazylem :D Barcelone polubilem po odejsciu Figo jak przeczytalem ze na derbach rzucili swinski leb :D najwczesniejsze wspomnienie to Widzew-Legia 3-2 i final euro 96.

Z zawodnikow ktorzy skonczyli kariere to Del Piero, Nedved, Batistuta i Puyol. :)

Odnośnik do komentarza

 

Sorry, że dzisiaj jestem taki Dżejson Iks, ale mam jeszcze jedno pytanie.

 

Moi rodzice w ramach cyfrowego polsatu mają dostęp do HBO GO. Czy jeśli znam login i hasło, to mogę sobie z tego korzystać u siebie (140 km od domu rodzinnego) bez żadnych obawień?

Ja kiedyś miałem HBO GO, korzystałem z bratem, który mieszkał ponad 20 km. ode mnie i nic się nie wydarzyło. Więc prawdopodobnie sprawdzają to dopiero po zalogowaniu dużo większej ilości urządzeń na tym samym profilu.

 

 

Liczby kurwa, nie ilości. :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...