Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

O, z fejsa Vamiego można dowiedzieć się jakie to wspaniałe śniadanie miał ADR :) :) :)

Poka

Ja na śniadanie pasta z wędzonego pstrąga z awokado, domowym majonezem, grecką owczą fetą, jajkiem i chili. Autorstwa Ewa Czapik-Kowalewska na chlebku 100% żytnim własnego wypieku.

Ja dzisiaj na śniadanie zimna pizza z wczoraj

Czemu nie podgrzałeś w piekarniku albo mikrofali? Taka podgrzana na drugi dzień smakuje w zasadzie jak świeża.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czasami, dlaczego Vami w każdym tekście o żarciu musi wpierdolić wtręt o duralexie? Tym razem mignęło mi na fb. Czymś go skrzywdzono w dzieciństwie? Na szkolnej stołówce groszku z marchewką nie podawali na talerzach z północnoindyjskiej trzciny bambusowej o aromacie pierdyliarda ostrych papryczek? Szok i niedowierzanie :lol:

Odnośnik do komentarza

Cholerny windows i te sterowniki ktorych zaladowac nie moze.

 

Dobra, mały progres jest. Połączyłem się z internetem przez telefon.

 

Format robiłeś?

:P

Liczba reklam w polskiej telewizji jest makabryczna.

 

E tam tylko na słoneczku i u amerykańców ;)

 

Przecież generuje się tylko twarz ;). Od SI Szu.

W sensie w FMie wprowadzono opcję skanowania twarzy? Po chuj? :D

 

 

Dla mnie to jest bez sensu bo zawsze można wgrać swoją fotkę :P

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czasami, dlaczego Vami w każdym tekście o żarciu musi wpierdolić wtręt o duralexie? Tym razem mignęło mi na fb. Czymś go skrzywdzono w dzieciństwie? Na szkolnej stołówce groszku z marchewką nie podawali na talerzach z północnoindyjskiej trzciny bambusowej o aromacie pierdyliarda ostrych papryczek? Szok i niedowierzanie :lol:

Może jak był nłody, to na randkę z panną zamiast kupić durexy kupił duralexy i był pszypał ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zastanawiam się czasami, dlaczego Vami w każdym tekście o żarciu musi wpierdolić wtręt o duralexie? Tym razem mignęło mi na fb. Czymś go skrzywdzono w dzieciństwie? Na szkolnej stołówce groszku z marchewką nie podawali na talerzach z północnoindyjskiej trzciny bambusowej o aromacie pierdyliarda ostrych papryczek? Szok i niedowierzanie :lol:

 

Może jak był nłody, to na randkę z panną zamiast kupić durexy kupił duralexy i był pszypał ;)
Jako anarchista, on się po prostu fundamentalnie nie zgadza z zasadą dura lex, sed lex.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

O, z fejsa Vamiego można dowiedzieć się jakie to wspaniałe śniadanie miał ADR :) :) :)

Poka

 

Ja na śniadanie pasta z wędzonego pstrąga z awokado, domowym majonezem, grecką owczą fetą, jajkiem i chili. Autorstwa Ewa Czapik-Kowalewska na chlebku 100% żytnim własnego wypieku.

 

Ja dzisiaj na śniadanie zimna pizza z wczoraj

 

Czemu nie podgrzałeś w piekarniku albo mikrofali? Taka podgrzana na drugi dzień smakuje w zasadzie jak świeża.

 

Nie sięgam do mikrofali z łóżka, a do pudełka z pizzą już tak.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...