Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tak nie cieszyła czyjaś negatywna opinia o grze :) Teraz Civ VI to już prawdziwy must-buy :)

LOL ;) A jeśli on ma rację? ;) Dla mnie to akurat był ostateczny argument by jednak nie kupować na razie, ostatecznie mam totalną educję piątki i jak uporam się z zabijaniem sił centralnych w B1, to chyba sobie zagram :)
Odnośnik do komentarza

Bry

Poszperałem w necie i w sumie nie wiadomo skąd ten błąd w ipko, ale pojawia się u różnych osób co jakiś czas. Na tyle często, że jest w necie opisany, ale jednocześnie tak rzadko, że nie ma jego rozwiązania. A rozwiązanie w sumie sprowadza się do tego, że gdy ja dostaję komunikat "A", to bank myśli, że loguję się na błędnych danych i po jakimś czasie blokuje konto.

 

Musiałem, więc zadzwonić na infolinię i zmienić hasło telefoniczne, potem ponownie zadzwonić i zmienić hasło internetowe. I muszę przyznać, że genialnie jest 30 minut po obudzeniu zastanawiać się jakie dane podawało się w banku ponad 8 lat temu przy zakładaniu konta :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Dawno mnie tak nie cieszyła czyjaś negatywna opinia o grze :) Teraz Civ VI to już prawdziwy must-buy :)

LOL ;) A jeśli on ma rację? ;) Dla mnie to akurat był ostateczny argument by jednak nie kupować na razie, ostatecznie mam totalną educję piątki i jak uporam się z zabijaniem sił centralnych w B1, to chyba sobie zagram :)

Ja grałem wczoraj z syndromem kolejnej tury. Fakt ostatnio zagrywałem się w jedynkę na A1200. Szóstka mi się podoba i pewnie będę grał spokojnie przez wiele lat

Odnośnik do komentarza

 

Dawno mnie tak nie cieszyła czyjaś negatywna opinia o grze :) Teraz Civ VI to już prawdziwy must-buy :)

LOL ;) A jeśli on ma rację? ;) Dla mnie to akurat był ostateczny argument by jednak nie kupować na razie, ostatecznie mam totalną educję piątki i jak uporam się z zabijaniem sił centralnych w B1, to chyba sobie zagram :)

 

Może stąd, że widziałem już jakieś 50h gameplaya w wykonaniu ludzi którzy mają bardzo podobne gusta growe jak ja :) Więc zarówno grafika jak i sam gameplay raczej mi spasuje

Odnośnik do komentarza

 

 

Dawno mnie tak nie cieszyła czyjaś negatywna opinia o grze :) Teraz Civ VI to już prawdziwy must-buy :)

 

LOL ;) A jeśli on ma rację? ;) Dla mnie to akurat był ostateczny argument by jednak nie kupować na razie, ostatecznie mam totalną educję piątki i jak uporam się z zabijaniem sił centralnych w B1, to chyba sobie zagram :)

Może stąd, że widziałem już jakieś 50h gameplaya w wykonaniu ludzi którzy mają bardzo podobne gusta growe jak ja :) Więc zarówno grafika jak i sam gameplay raczej mi spasuje
W takim razie cofam :) Ale moje opieranie się hajpowi słabnie :(
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...