Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oo pytalem o netflix a tu akurat miesiąc próbny za darmo. Zobaczymy z czym to się je.

W razie chęci zapraszamy do Netflixowego brydża. Składamy się z Dudkiem i Brudim wspólnie na Netflixa i szukamy czwartej osoby żeby taniej było.

 

Jak to wygląda, mogę to oglądać tylko na jednym urządzeniu, jak jestem razem z Wami? Bo może bym się z Wami dopisał

Odnośnik do komentarza

Kupujemy najwyższą opcję, każdy ma swój profil, oglądać można jednocześnie na max 4 urządzeniach czyli każdy ma 1 do dyspozycji. Oczywiście jak przestaniesz oglądać na TV to możesz za chwilę włączyć sobie na komórce np, ważne żeby w jednym czasie oglądać na 1 urządzeniu bo inaczej zrobisz w uja resztę ekipy ;)

Odnośnik do komentarza

Ok, zapraszamy. Ja się wciągnąłem bo jest to niesamowicie wygodne i bardzo dobrze działa synchro między urządzeniami (korzystam na TV, kompie, telefonie). Już się nie muszę bawić w żadne stronki, zatoki itp tylko kiedy mam ochotę to sobie odpalam i jest git.

Brzmi jak Raspberry tylko płatne i z dużo mniejsza baza ;)

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą zapomniałem napisać wcześniej. Bank uznał, że na raty mogę (jako rodzice :keke:) wziąć konsolę, ale bez TV, a jako że TV nie posiadam to zakup trzeba odłożyć na czas nieokreślony. Tłumaczyli to limitami, bo tateł ma ciężarówkę w leasing. Niby od czasu wyprowadzki z domu tv nie mam, konsoli to od czasu PS2, więc jakoś przeżyję, no ale już się kurwa nastawiłem i smuteg :/. Zwłaszcza że NBA 2k17 na XO kupione :keke:.


Trza będzie w FM-a grać ;].

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą zapomniałem napisać wcześniej. Bank uznał, że na raty mogę (jako rodzice :keke:) wziąć konsolę, ale bez TV, a jako że TV nie posiadam to zakup trzeba odłożyć na czas nieokreślony. Tłumaczyli to limitami, bo tateł ma ciężarówkę w leasing. Niby od czasu wyprowadzki z domu tv nie mam, konsoli to od czasu PS2, więc jakoś przeżyję, no ale już się kurwa nastawiłem i smuteg :/. Zwłaszcza że NBA 2k17 na XO kupione :keke:.

Trza będzie w FM-a grać ;].

No to sprzedawaj póki można coś na tym zarobić albo chociaż nie stracić ;p

Odnośnik do komentarza

Kupujemy najwyższą opcję, każdy ma swój profil, oglądać można jednocześnie na max 4 urządzeniach czyli każdy ma 1 do dyspozycji. Oczywiście jak przestaniesz oglądać na TV to możesz za chwilę włączyć sobie na komórce np, ważne żeby w jednym czasie oglądać na 1 urządzeniu bo inaczej zrobisz w uja resztę ekipy ;)

moze bym sie podpiął

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...